| Eduard_Edy_1992 a întrebat:

Cum recastig increderea unei fete? Am mintit-o pe draguta mea si acum nu mai are incredere in mine. Sfaturi?

P.Sbig grinau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Sfinnx a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie cu prietenul meu,doar ca el m-a dezamagit si de el depinde totul.Ce poti tu face,asa cum mi-a zis si el, sa ai rabdare, sa lasi sa treaca timpul, ii dai mai multa caldura, chiar daca te refuza, in sinea ei isi doreste.Petrece mai mult timp cu ea, mai alint-o, etc.O sa ii treaca mai repede.O poti pune la un test. Vorbesti ceva cu cineva, si ii areti conversatia, si ii spui ca nu vrei sa te ascunzi de ea.'Gasesti tu ceva; 3 esti baiat descurcaret.

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai pantaloni noi si i-ai rupt. Poti sa-i cosi, poti sa-i petecesti, dar noi nu mai poti sa-i faci.

| darrio2007 a răspuns:

Este foarte greu.Asa ceva depinde numai de tine.Cum stii sa o recuceresti.Tu ai mintit-o nu noi.

| Doub a răspuns:

Iti meriti soarta.
Ar fi foarte naiva daca ar mai avea incredere in tine.

| drogh a răspuns:

Să îi arăţi că îţi pare rău şi că nu îi vei mai greşi. Însă o să fie foarte greu deoarece orice fată e complicată iar minciuna este gravă...

| kiri11 a răspuns:

Vrajeste-o, femeile iubesc asta. Spune-i ca nu ai avut incotro si ca ai mintit crezand ca vei face bine, bla bla bla. Cumpara-i niste flori fa ochi de nevinovat si asta a fost! :Đ bafta!

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Poate ai avut un motiv pentru care ai mintit-o-o. Explica-i motivul si poate te intelege.

| Alina49335 a răspuns:

Wtf,flori si ochi de nevinovat? N-ati avut parte de fete adevarate in viata,baietasi cu idei de genul in cap laughing Cere-i scuze si spune-i la ce te-ai gandit, dar trebuie sa fii sincer si nu te astepta la o reactie *Oh, draga, te iubesc si nu voi mai fi suparata* sau ceva de genul laughing in timp o sa aiba incredere in tine, dar dupa ce vede ca esti sincer cu adevarat happy Baftawinking

| Eduard_Edy_1992 explică:

Le multumesc tuturor pentru raspunsurile date happy Sper ca acest conflict sa se incheie pe vecie big grin