| minteuandedouaori a întrebat:

Putin ajutor. i-am pormis ceva la prietenamea si nu m-am tinut de cuvant si numai are incredere in mine ne-am despartit momentan pana ii recastig increderea ceas putea face? Tin mult la ea!

Răspuns Câştigător
| Rose9 a răspuns:

Mda...voi baietii cu promisiunil voastre...

Mi s-a intamplat si mie acelasi lucru asearacrying

Ca sa ii recastigi increderea o sa fie foarte greu(cel putin in cazul meu).

Incearca ca te ti de promisiuni, sa nu o mai minti. Sa nu te astepti sa ii recastigi increderea numai daca bati din palme. O sa fie nevoie de timp. Timpul le rezolva pe toate.winking

Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Este vina ta, asa ca asuma-ti responsabilitatile. Atata timp cat tu nu te-ai tinut de promisiune, cum ai vrea sa iti recastige increderea?

Tot ce trebuie sa faci in continuare este sa fii sincer si onest cu ea.

| Dyva_1008 a răspuns:

Singurul mod pentru ai recastiga increderea e sa fi sincer cu ea tot timpul de acum incolo.si sa te ti de promisiuni daca tot le faci!happy

| izabela_9905 a răspuns:

Ai putea sa iti ceri iertare cu flori cu boboane si sa i spui ca ai avut ceva blea si nu sa putut nu stiu ce ei promis depinde u sti cred ca ai mutumio si spune ca o iubesti si vrei sa te ierte