| AlexandraDiana123456 a întrebat:

Cum sa aflu daca m-a inselat sau nu sotul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand? inainte ori dupa? ii poti spune ca poate merge sa faca sex cu cine vrea dar sa sa te lase si pe tine libera sa faci ce vrei.sa vezi ce o sai cada falca, fiindca toti curvarii care inseala, isi inchipuie ca sant smecheri si nu-si pun problema ca ei pot fi cei inselati.bineinteles ca asta presupune sa nu mai ai timp de gatit, de spalat chilotii din fund, si de legat la cap cand il doare dupa o betie. daca-ti spune; ma doare capul, poti si tu sa-i spui; si pe mine in fund.ori nici acolo. Diana? adulterul este la el acasa in lume in ziua de azi.toti credem ca avem o sfanta acasa, si ne dam la sfintele celorlalti. uite eu personal nu am inselat niciodata.nici inainte nici dupa.nu sant sigur ca si ea a facut la fel.e om la urma urmei.curvia ma revolta, tocmai fiindca provoaca suferinta si este egoista.nu cred ca e bine sa vrei sa afli.dar nici nu cred ca e normal sa o faca cineva. daca ai prostii in cap ca om.nu te mai casatoresti.mergi pe liber ca balta este si broaste se aduna.dar sa faci pe altu sa sufere, adica tocmai pe omul de langa tine, e urrrat. urat din caleaafara.

| AlexandraDiana123456 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa va spun ca sant casatorita cu el de 19 ani, ne-am luat de mici si ne iubim.el imi spune ca sant eu foarte geloasa si toate lucrurile care i-le reprosez sunt doar in capul meu; ca nu are de ce sa ma insele ca tot cei trebuie gaseste la mine.mai trebuie sa spun ca avem 2fete pe care le iubeste f.mult.nu lipseste de acasa si suntem mai tot timpul impreuna.eu nu l-am acuzat ca s-a culcat cu ea doar ca ar avea o atractie pentru ea si banuiesc ca ea stie.nu vreau sa fiu crezuta de proasta si sa se rada de mine pe la spate. Sper sa nu fi fost nimic din ce am crezut si sa-mi sterg durerea din suflet, sa-mi recapat increderea in el si sa ramanem impreuna

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ati devenit straini unul de celalalt, aici este buba. Buba asta este si la mine in casa, si in alte, zic eu, jumate din toate casele. "Since we sharing the same bed, we don't share the same dream anymore".
Relatiile noastre au nevoie de vindecare.

| Deedeek a răspuns:

Suge-l si vezi daca are alt gust...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite de pilda zeniyth are dreptate intrucatva.veva,ceva perdem din vedere ori se pierde pe drum.de regula cel ce inseala, infloreste.iar cel gelos se depreciaza ca om. tind sa cred ca intr-un cuplu, unul e producator de fericire iar celalalt e consumator.pana la o vreme.se intoarce roata, dar e bine sa nu fie nimeni pus in situatia de a lupta sa nu piarda ceia ce crede ca are.fiindca daca nu se poate si nu se poate, asta e, dar stiu un lucru sigur; toate se platesc pana la sfarsitul vietii.si sa fereasca Dumnezeu sa fie asa cum auzii pe cineva; in orice casnicie e un bou si o belea.io sant beleaua.deci belelelor? aveti grija ca imbatraniti.si ramaneti cu noi.boii.veti plati.fiindca noi iertam.dar nu uitam.

| Vi003 a răspuns:

Se poarta diferit, dar cel mai bine ar fi sa-l urmaresti ca sa fii sigura ca nu e doar "gura lumii".Ai grija!

| andrw1929 a răspuns:

Depinde la ce ore vine acasa cum se comporta cu tine. incerca sa il urmaresti.

| ONElena11 a răspuns:

Incearca sa nu pui presiune pe el si sa ii urmaresti fara sa isi dea seama. Doar in timp poti fi sigura ca te inseala.

| AlexandraDiana123456 explică (pentru ONElena11):

Imi e greu sa ma abtin.Ea este in tura care ne schimba pe noi.De cate ori o vad retraiesc momentul cu banca.Nu inteleg de ce nu mi-a spus de telefoanele primite de el daca nu avea nimic de ascuns

| Taviii a răspuns:

Depinde : cum se comporta cu tine, la ce ora vine acasa, si relatia dintre voi doi.

| AlexandraDiana123456 explică:

Eu si sotul meu suntem colegi de servici. De la un timp banuiam ca place o colega.Intr-o seara i-am vazut stand pe banca unde este locul de fumat de la servici, ea fuma iar el vorbea, ii spunea ceva.M-am dus la ei si i-am spus ca vreau sa ii zic ceva.El a spus ca vine imediat.Bineinteles ca m-am enervat si i-am spus ca plec acasa. Ne-am certat si in zilele urmatoare pe aceeasi tema, el mi-a spus ca iesise sa arunce o tigara, iar ea l-aintrebat de vorba si s-a asezat langa ea. Dupa cateva zile, ea mi-a spus ca pleaca dupa schimbul nostru pentru ca a auzit ca ma cert eu si cu sotul meu din cauta ei. El tot timpul a negat ca ar avea ceva cu ea ca sa-l verific mi-am cumparat o cartela si i-am trimis sms dandu-ma drept ea. La primul mesaj in care ii spunea ca eu vreau sa imi spuna adevarul, el i-a raspuns nu ma distruge. Dupa aceea a sunat-o sa verifice daca ea trimite sms. Pentru ca ea nu trimetea sms la urmatoaele mele mesaje a inceput sa injure si sa ameninte. Dupa doua zile mi-a spus ca cineva ii da mesaje si mi-a aratat numarul de telefon.Am cerut desfasuratorul numarului, lui si am vazut ca vorbise cu ea de 5 ori, i-am intrebat pe amandoi ce au vorbit si mi-au zis aman2 ca au vorbit despre mesajele pe care le-a primit si el a intrebat-o de unde au iesit vorbe ca ar fi ceva intre ei.Tin sa mentionez ca ea i-a spus altei colege ca eu m-am suparat ca i-am vazut pe banca.Si-n momentul de fata eu tin legatura cu ea, fiind prietene, dar totusi nu sunt sigura daca mi-au spus adevarul.