| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca ma insala sotul?

Răspuns Câştigător
| samur1 a răspuns:

Du-te la antena... la "test de fidelitate" laughing

21 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Suna pe OTV poate te lamureste Iliuta...laughingca ei au dar sa ''lamureasca'' oamenii...intreaba-ti sotul pur si simplu! asa e cel mai corect!

| kh1ss a răspuns:

Pai... daca e destept... nu aflii...

| cribus a răspuns:

Ar trebui sa-ti scriu un roman... orice femeie simte chestia asta, mai ales daca il cunosti foarte bine!

carla
| carla a răspuns:

Draga mea, de ce vrei sa afli? Ce nu stii nici nu te afecteaza. Poate ca saracul om nici nu te insala.

| sasukeady a răspuns (pentru carla):

Nu se stie, asa e si cu tatal meu. Chiar acu cateva zile l-a dat mama afara ca a aflat ca a facut imprumut bancar de 50.000 euro si cu bani i-a dat altcuiva. Pentru ca a ramas la o solenza, nu a facut nimic in casa si zicea mereu ca nu are bani. A aflat mama, si bani sau dus la o amanta, el avea 3 masini, dar la noi venea doar cu o solenza. Si relatia asta a tinut 23 de ani. Amanta stia dar tata vroia sa se casatoreasca cu mama si sa ii treaca toate casele pe numele lui. Si mai are si o fetita cu amanta. Intr-o relatie timp de 23 de ani fara sa faca nimic. Se comporta normal, dar el ascundea ceva.

| gemina42 a răspuns:

Cred ca stii deja care sunt metodele clasice pentru ca sa afli daca te inseala sau nu, dar tu esti cea care trebuie sa simti acest lucru cel mai bine, fara sa ai indoieli. Indiferent cat de mult se preface, nu poate continua la nesfarsit sa isi ascunda adevaratele sentimente.

| Alyna_8280 a răspuns:

Pai... poti sa afli dupa cum se comporta cu tine... daca se comporta diferit fata cum o facea alta data... dar majoritatea femeilor au impresia ca le inseala dar nu e chiar asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este afirmativ esti pregatita pentru o discutie cu el? si daca este da si el nu recunoaste?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu care ar fi primele semne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la Tradatyi din dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand spune ca trebuıe sa stea peste program la lucru, la 3-10000000 de berici cu prietenii pe saptamana, ınchısu-l telefonuluı cand este acasa sau ıesıt dın camera cand suna sau neraspus Zıcand ca nu este ımportant. Atunci cand ıl sunı si nu raspude. Oboseala. Se enerveaza usor. Nu potı sa l ıntrbı nımıc ca devıne foarte sensıbıl. Neconversatıa. Sambata la serviciu(ınaıte nuh). Vorbeste despre saraca fataaa, de secretara. A tı lua leptopul nou de acasa lasandu tı pe cel vechı, zıcand ca trebuıe sa l dea la serviciu ş. a. d!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumapra ti un mp3 cu recorder si porneste-l in casa cand el e singur acasa.eu asa l am prins pe al meu ex sot.eu insa simteam, el nu recunostea ...nu stiam cu cine ma inseala.asa am avut argumente clare... m-a parasit pentru ''ea''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ma dau rept alta pot afla ca ma inseala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai draga `!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verifica'i telefoanele, fa'i vizite neasteptate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paithinking du-te si vb cu el tongue... da poate te mintelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aflu cum ma insala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum sa aflu ca prieteni lui nu vrea sa mi spuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un site care zice ca te instruieste sa vezi ce si cum...vezi si tu...www.afla-daca-te-inseala.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spune mereu ca are treaba...

| byanca01 a răspuns:

Pai daca se comporta diferit