| catthshshshs a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu atat de nervoasa? Ma enervez foarte repede din orice...sad

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Nu da importanta la toate nimicurile, trateaza ce se intampla cu mai multa indiferenta si in felul acesta poti trece mai usor peste starile de nervi. Evita situatiile care iti provoaca furia iar daca ai ceva de rezolvat amana pana te mai calmezi si bea un ceai de tei. In unele situatii chiar ajuta. Succes.

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o zi de concediu si stai relacasata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti pastrezi calmul, sa nul provoci si sa spui cuiva ce ti s-a intamplat.
Eu am de aface cu asta zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slutia mea de exemplu ca sa nu ma mai enervez numar pan la douazeci[20]sau fac ceva ce ma nelinisteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iau multe pastile sa ma calmez si tot nu reusesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Kadar byanka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Kadar byanka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie. sa fii singura intr-o camera anume si sa te gandesti la lucruri pozitive nu negative. Eu asa fac cand ma enervez, si merge chiar are efect laughing fa si tu asa, si o sa vezi ca o sa te simti mai bine nu o sa te mai enervezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie. sa te calmezi si sa te gandesti la lucruri pozitive nu negative

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. sparge ceva, injura pers si dupa iti trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici scapi de nervi cel mai repede... Vrei sa castigi niste bani stand in fata pc doar 3min/zi?
Acum ai ocazia, te inscrii si primesti 0. 01$ pentru fiecare click dat pe cele 4 reclame. Important este sa fi constant, sa intri in fiecare zi pe contul tau NeoBux si sa deschizi cele 4 reclame dand click pe butonul albastru. Suma minima de plata este de 2$, dai your payment.
Dupa ce te inscrii ai acces la forum, si poti sa te convingi
de cat de multi bani se pot castiga. Bafta!
Acceseaza linkul :http://www.neobux.com/? rh=58534E4950455258

| Romeo_1014 a răspuns:

Ce te enerveaza in mod special!?

| ramona_2665 a răspuns:

Incearca sa iei vitamina B! Mai exact B complex+vitamina C de la Walmark, si eu eram in aceeasi situatia ca tinewinking iar dupa ce am luat vitaminele mi-am revenit! Mult succes!

| diabv a răspuns:

Eu sant o persoana nervoasa, dar am constatat ca atunci cand zambesc si ma gandesc ca totul este trecator, toate acele chestii care ma enerveaza dispar.Incercati si dumneavoastra.....bineinteles,daca puteti.