| Sἶrenἶa a întrebat:

Cum sa-l `pacalesc` pe prietenu` meu pe 1 aprilie? ( NU cu despartire).

9 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Cel mai socant lucru cu care m-ar putea pacalii prietena mea ar fi ca este insarcinata!

| allynutsa a răspuns (pentru paulpaul25):

Asta e foarte bunarolling on the floor. O sa incerc lucrul asta cu prietenul meu:X

| RxTx a răspuns:

Sa nu pui nici o fata sa il sune daca se da la ea si pe urma iti tai venele de suparare tot tu!

am o idee foarte buna sa injuri si sa buvnesti si sa trantesti de seara sa nu ii spui ce ai
apoi in ziua de 1
sa ii spui asa dupa ce te arati suparata rau

sa ii spui ca vecinul te-a lasat insarcinata

iar acum esti in luna a treia
sau a doua

si sa te certi la telefon cu o prietena de a ta

pe care o pui sa se prefaca ca e mama lui

sau mai bine sa isi dea seama prietenul tau ce s-a intamplat din discutia pe care o ai cu "mama" veciunului laughing

si apoi sa ii dai telefon unui baiat

si sa il intrebi daca mai vrea sa mai fie sotul tau

ca acum te-a lasat insarcinata

si tu vrei sa te mariti cu el
pentru ca nu vrei sa faci avort

| Sἶrenἶa explică (pentru RxTx):

Ok...ai imaginatie laughing
Da` daca fac asa ceva raman fara... d'oh laughing

| mat31new a răspuns:

Spune-i ca ai facut sex cu o fata si intreaba-l daca il deranjaza chestia asta.

| ana233 a răspuns:

Eu zic sa pui o prietena de- a ta sau pe altcineva sa il sune si tu sa fi prin preajma (langa el). Persoana respectiva sa-i spuna ce faci... iti aduci aminte cand ne-am intalnit.ne vedem azi? tu sa asculti la usa si la un moment dat sa spui... aha deci de asta spuneai ca ai treaba! Sper ca te-am ajutat! pa!

| SookiexD a răspuns:

Incearca sa ii pui colorant rosu in capacul de la dus, si fa-l intr-un fel sa faca dushee hee Sa vezi ce se intampla thinking
Sau sa iti faci tie un sandwich si lui unul si pune-i mult ardei iute in el camuflat prin ketchup sau maioneza. hehe devil
P. S: daca faci toate alea de mai sus isi va da seama, toti se asteapta la ceva de genul pe 1 Apriliewinking

| mrBean008 a răspuns:

Zii ca ai penislaughing

| Sἶrenἶa explică (pentru mrBean008):

Mi-a aparut din senin de ultima oara cand m-a vazut, nu? laughing