| boos2003 a întrebat:

Salut, TPU:vreau sami pacalesc sora de 1 aprilie dar nu stiu cu ce so pacalesc?

Răspuns Câştigător
| 9988 a răspuns:

Cu toate ca e cunoscuta, inca e amuzanta. Schimba sarea cu zaharul astfel incat ceilalti sa nu remarce si asteapta sa le vezi expresia cand gusta din felul de mancare.Aduna cat mai multe ceasuri si fixeaza-le alarma foarte devreme, apoi ascunde-le peste tot in camera victimei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o faza tare pe care o poti face, daca chiar vrei sa-i faci ceva calumea, dar trebuie sa muncesti putin.trebuie sa ai un dvd sau ceva sa inregistrezi tragerea loto si apoi sa mergi sa pui un bilet cu numerele care au iesit.La urmatoarea tragere loto pui inregistrarea extragerii anterioare si o pacalesti cumva sa verifice ea biletul.ea o sa creada ca e in direct tragerea si nu o sa observe data biletului.te comporti ca si cum chiar e pe bune faza si inregistrezi momentul sa-l trimiti si prietenilor, am vazut o faza de genul, e genial ce fata o sa faca laughing