| Ella96 a întrebat:

Ce zodie sunteti? sau cel putin ce parere aveti despre zodia Rac? happy

Răspuns Câştigător
| xDeLLicioUssz a răspuns:

Euu sunt pesti love struck. Decii., ce parere am despre zodia rac?> paii o zodie SUPER!love struck > Zodia raz este o fata minunathalove struck.> e prietena mea ca mai buna :. Paii.sunt multe de zis despre raci. dar important este ca sunt o pers de invidiat. daca cad.se ridic. daca primesc o lovitura`. o sa o dea inapoi love struck > Cei din Zodia rac am o personalitate minunata! love struck! Sii nmeni n poate sa le`o schimbe!; x!>

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VariantaVerde a răspuns:

Si eu sunt tot rac si nu stiu ce sa zic...nu prea cred ce zice la horoscoptongue

| Claudia_4421 a răspuns:

Pai mie mi se pare o zodie sensibila, romantica, foarte usoara de ranit, dar cel mai bun lucru este ca Zodia Rac saruta cel mai binewinking

P. S. : Eu sunt rac big grin

| JeSuisElle a răspuns:

Eu sunt leu si ma simt mandra(imi place cum suna leu). Nativul Rac este precaut, înclinat spre meditatie, dotat cu multa imaginatie. Are nevoie de siguranta, este interiorizat. Caminul este important. Nativul din zodia Rac este tandru, binevoitor, sensibil, plin de fantezie, dornic de liniste. Este dominat de sentimente, îsi aude vocea interioara, are presimtiri, intuitia avertizându-l deseori. Îi place sa fie laudat si este recunoscator pentru laudele primite. Creativitatea sa îl poate ajuta sa se afirme în domeniul artistic. Nativul Rac este grijuliu si totdeauna gata sa dea o mâna de ajutor.

Nativul din zodia Rac respecta conventiile sociale si recunoaste necesitatea disciplinei, chiar daca îi vine greu sa se lase îngradit. Este, însa, si foarte susceptibil, usor de jignit si ranchiunos. Uneori poate fi prea sentimental. Are toane, risca sa se lase dus de val si sa cada. Imaginatia prea puternica îl poate face pe nativul din zodia Rac sa vada pericole si acolo unde nu sunt, favorizând teama. Poate fi instabil, fapt care îl face sa fie dornic de schimbari. În relatiile cu ceilalti, este uneori prea închis în sine. Cu toate ca nu pretinde ca le stie pe toate, vrea sa aiba ultimul cuvânt.

Sanatate : Cel mai sensibil organ al nativului Rac este stomacul. Starea sanatatii sale este influentata de starea de spirit. Mie mi se pare okwinking

| alexa88 a răspuns:

Si eu sunt rac.De obicei racii fac un pas inainte si 2 inapoi...foarte nehotarati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un taur iar a ta e cea mai incapatanata