| matei a întrebat:

Cum sa mentii o relatie de iubire? Nu sa vreau sa il coplesesc cu chestii superficiale, cu te iubesc pana la infinit, dar as vrea niste tipsuri care sa ajute sa nu ne racim, mai ales ca e o perioada grea acum si ne vedem cam rar sad.

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Păi acel timp pe care îl petreceți fal sa fie special.Sa aveti întâlniri frumoase, pasionale, iesiri si excursii de neuitat.Cand sunteti fiecare la el acasă uitati-va totusi impreuna la un film cat stati la telefon sau pe camera.Trimitei mesaje frumoase prin care sa iti exprimi sentimentele.Trimitetiva poze, sau mini videoclipuri cu voi cand aveti ceva interesant sau drăguț de spus sau arătat.Etc.
Bine,doar ai grija sa nu il sufoci totusi.