| Swetlly122 a întrebat:

Cum sa nu te mai simți singur?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand te cunosti si te accepti pe tine asa cum esti.
Apoi iti imbogatesti viata cu diverse activitati care iti plac si care vin la pachet si cu o socializare intensa.
Depinde si de varsta acum, dar sportul si cititul chiar nu tin cont de varsta.
Cand ai iesit ultima oara sau te-ai aflat intr-un grup mixt?
Banuiesc ca nu de curand, altfel nu puneai intrebarea.
Ai totusi grija cu cine iesi, cei in cauza pot fi doar niste vampiri energetici, asta daca intelegi termenu!
Succes!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai 3 variante, caine - pisica sau manechin sexual incepe de la 1400€ si ajunge pana la 23000€ depinde de comanda personalizata si distribuitor. Americanii o scot pe la 7000€ in 3 luni barbat sau femeie in functie de pretentiile tale.

| Violleta2022 a răspuns:

Facandu-ti pieteni REALI, nu virtuali.
Iesind pe strada, in societate, intalnind si socilizand cu oamenii.

| Andreeush a răspuns:

Încerci să îți faci prieteni noi, să ieși mai mult pe afară.

| SilentRain a răspuns:

Învață să socializez

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îți faci prieteni.

| CleanHeart a răspuns:

Comunica cu cineva sau ieși pe afara.
Pe mine mă ajută dulciurile și telenovelele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nemaifiind singur

| m1dn1gh7 a răspuns:

Depinde ce stare ai. Câteodată ești singur fizic, dar te simți foarte bine, ca și când ai fi în compania cuiva. Alteori ești înconjurat de oameni, fie prieteni/colegi/familie și te simți singur. Cred că nu ești singur indiferent de stare atunci când dai de o persoană cu care să povestești zi și noapte o grămadă de chestii happy Atunci indiferent cât de trist, abătut ești, n-ai cum să te simți singur.

| Rd79 a răspuns:

Iti gasesti pe cineva si se rezolva problema.
O intrebare mai pertienenta ar fi: "Cum iti gasesti pe cineva?". Nu am gasit inca raspunsul la asta, cred ca tine pur si simplu de noroc/soarta.

| MihaelaMihaa a răspuns:

Prietenii si familia te pot ajuta. Poate si un animal de companie. happy probabil ca avem cu toții momente de genul, însă nu trebuie sa ne lăsam "influențați" de o astfel de stare. Iesi din casa, plimba-te, cunoaște oameni, fa diverse activități si totul își va reveni la normal.

| Roxana819191 a răspuns:

Fa-ti prietenirolling on the floor))