| alexalx1234 a întrebat:

Ce pot face pentru a nu ma mai simti singur?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti faci prieteni reali, nu virtuali!
Sa traiesti o viata reala si sa lasi computerul si viata ireala, ca nu-ti aduce decat depresie si singuratate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Fa ce zice popa, nu ce face popa. Avand in vedere ca ai 100 de raspunsuri pe zi, ai face bine sa iti urmezi propiul sfat.

| Adrian1555 a răspuns:

Salut,incearca sa iesi mai mult din casa cu persoane cunoscute
Sau du te la terenuri de fotbal ca mai sunt copii care se joaca acolo si te bagi si tu cu ei
Incearca sa iesi cat mai mult din casa
Daca vrei sa vb cu cineva si n ai cu cine
Poti sa mi lasi numarul in privat
Eu am trecut prin clipe d astea la fel ca tine si acum vreau sa ajut si pe altii sa nu se mai simta singuri