| boonnyk a întrebat:

Cum sa recuceresc fosta iubita, n-am vorbit timp de o luna si jumate?

multumesc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa despartire cu fosta iubire (dupa o pauza), peste cat timp e bine sa incerci din nou sa va impacati, so cuceresti?
4 Septembrie 2017
Cum sa incep dialogu dupa o despartire cu fosta iubita? Daca o sun, cum sa incep? multumesc
4 Septembrie 2017
Cum sa recuceresc fosta iubita, n-am vorbit timp de o luna si jumate? multumesc
3 Septembrie 2017
Salut Ce reprezinta pentru voi sala de sport? multumesc
1 Septembrie 2017
Salut Cum sa procedez ca sa-mi reintorc iubita, dupa o luna de despartire, care sunt pasii, va rog suneti-mi ca sa nu mai dau gresmultumesc
31 August 2017
Salut Vreau sa ma impac cu iubita, s- a terminat relatia din niste maruntishuri (n- am inselat- o, nu m- am comportat uratat, nu i- am zis vorbe urarte etc.), atunci cand ea a zis sa ramanem prieteni,? (mai mult)
30 August 2017
Salut. Spuneti-mi va rog, cum pot sa reintorc fosta iubita care e dezamagita de mine.Multumesc
30 August 2017
Spuneti-mi va rog domnishoarelor, daca v-ati dezamagit intr-un baiat si v-ati despartit, mai are el (baiatul) sansa sa va recucereasca din nou si daca da, care ar fi modalitatilemultumesc
30 August 2017
Salut spuneti- mi va rog cum pot sa ma impac cu fosta iubita, care sunt pasii care trebuie parcursi, s- a despartit de mine fiindca eu nu aveam experienta in relatii si faceam anumte greseli, de multe? (mai mult)

Răspuns utilizator avertizat
| alex15ccc a răspuns:

De ce trebuie sa recucerești fosta iubita cand sunt atâtea femei libere pe lume?

| tril a răspuns:

Oho, ai neglijat-o o luna si jumatate, nu ai avut succes cu altele si acum te gindesti ca tot ea e mai buna? E docila, faci ce vrei din ea? Poate totusi, nu e asa si s-a saturat sa te astepte.

| OAly a răspuns:

O suni pur si simplu, fii dragut si vezi ce iese!