| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa te impaci cu cea mai buna prietena, daca aceasta s-a impacat cu fosta prietena?

11 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Daca te-a lasat pe tine pentru fosta ei prietena inseamna ca nu era cu adevarat prietena te cea mai buna si nu merita atentia ta.incearca sa te imprietenesti cu cineva care intr-adevar vrea sa fiti cele mai bune prietenehappy

| Anecherry a răspuns:

Nu puteti fi prietene toate 3?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incearca sa fiti toate 3 prietene...ca stiu si eu cum este.deoarece am si eu o prietena adevarata...si cand ma certam cu ea era groaznic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt tot eu, cea care a pus intrebarea.si nu putem fi prietene toate3, deoarece eu si fosta ei prietena nu ne putem suporta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa stefy s-a suparat pe mine si nu stiu cum sa ma impac cu ea. ce sa fac? este cea mai buna prietena a mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutor, m-am certat cu prietena mea de 18 ani, eu am11 ei a zis ca nu-i pasa ca am 11 ani, nu o cunosc prea bineca vb cu ea pe mess eu i-am sters nr de id timp de catevava zile pe urma i-am spus ca l-am sters pentru ca nu o cunosc si inca ceva inainte sa-i zic asta i-am bagat nr inapoi
am vb cu ea si i-am zis ca nu o cunosc nu stiu cum e si cred ca s-a suparat i-am cerut scuze multe si ea a zis ca so las in pace ca altfel ma ignora e ca o sora pentru mine si daca vede asta vreau sa-i zic ca vreau sa ne impacam sunt fata ce sa fac, cum sa ne impacam? nu sariti peste imtrebare ca am neaparat nevoie de raspunsuri va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietena mea cea mai buna.s-a certat cu mine...stiti dc? ca cica pe mess: "Lasama fata in pace ca a venit roxi la mine si nu am chef de tine! Si apropo, esti veche si ciudata.Mam plitisit de tine! pa draga!happy "sadsadsad! ce sa fac?! o unosc de 4 ani! mi-e cea mai buna prietena! va rog! spuneti-mi, CE SA FAC?!

| asdfghevere a răspuns:

Pai...incearca sa te impaci cu fosta ei prietena si daca nu merge...asta e. Dar mie mi s-a intamplat si am zis: " Sa stii ca daca ai fii cu adevarat prietena mea nu mai lasa balta" si totusi intr-un final m-am impacat cu ea. Asta ar trebui sa faci si tu!

| ADYTZUU a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu prietena a 3 a si sa ii spui 1 cu frumosu ca trebuie sa va intelegeti si sa fiti toate prietene ori 2 ca nu area ia dreptul sa iti fure prietena s per sa iti fiu de ajutor

| chrisswchrissa a răspuns:

Pai si eu am 12 ani si am o prietena foarte ''buna'' dar ea de cand sa impacat cu o alta prietena de-a mea de la gradinita m-am sufocat.De fiecare data can vreau sa ies cu ele afara sunt invisibila si se comporta foarte urat cu mine si imi si adreseaza si cuv. cum ar fi ba fa etc.Si pentru. raspunsul tau incearca sa iti faci un club cu bff adica best friend forever numai al tau.Iti urez succes!

| maria_2726 a răspuns:

Buna si va rog ajutati-ma m-am certat cu cea mai buna prietena a mea din cauza unei fete din Italia care e mereu geloasa pe mine si pe prietena mea cea mai buna noi ne-am certat de vreao doua luni si nu stiu ce sa fac nu ca ea acumja se joaca cu o geloasa care injura si cu o taranca si le spun la toti copiii sa nu se mai joake cu mine ce sa fac daca aveti un raspuns care m-ar putea ajuta contactati-ma la adresssa asta:maria_cirstolovean1999@yahoo.com