| ana_5241 a întrebat:

M-am impacat cu baiatu cu care am fost 2 ani jum acum 3 saptamana si ne-am despartit azi pentru ca am aflat ca se impacase de 2 saptamana cu o fosta prietena de-a lui. Nu stiu ce sa fac sa mi-l scot din minte. Am gresit ca m-am impacat cu el atunci, dar asa am simtit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca o sa-ti treaca si invatatura de minte, alta data vezi cu cine este cuplat, astia nu merita nimic, oameni de doi lei.

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Baga mana dupa el si scoate-l, dar inainte anunta salvareawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suferi