| corinaalexiastay a întrebat:

Ajutati-ma.Am fost cele mai bune prietene pinacind nu s-a impacat cu fosta prietena care a tradat-o, ce pot face pentru ca sa fim din nou cele mai bune prietene?

Răspuns Câştigător
| LdyD a răspuns:

Stai linistita.
Inseamna ca nu era o prietena "bunna" si "adevarata".
Din cate ai zis, se pare ca te-a folosit doar ca sa aiba cu cine sta cat timp era certata cu cealalta. acum ca s-au impacat tu nu mai esti buna!
Stiu ca e gru ce ti-am spus, dar asta e cruda realitate, asa e in viata, si asa's "prietenii"

Ai grija de tinne :*
Si daca vrei un sfat : Nu mai incerca sa fiti cele mai bune prietene, pentru ca pun pariu cand or sa se certe iar o sa vina la tinne, atunci sa-i spui ca e prea tarziu!
Bafta big hug
Si sper ca te-am ajutat :*