| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa vezi mesajele anterioare trimise de o prietena pe mesenger inainte de a da ignor?
De exemplu m-am certat cu o prietena, si acum am nevoie de dovezi ca m-a injurat(mesajele anterioare) daca o scot de la ignor merge sa vad mesajele?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

E f simplu daca ai mess 11 trebuie sa dai clic dreapta pe oricare id din lista si dai clic pe conversation history si o sa-ti apara o ferestra noua acolo sus la search ai doua variante ori dai x nu pe x de la fereastra ca o inchizi dai pe x din casuta aia cu search si cauti id care vrei sa vezi dialogurile ori varianta a doua scrii pur si simplu id la search si iti da toate conversatiile cu el

iar la mess 10 sau 9 in caz ca nu i-ai dat tu din setari de la inceput save all conversations nu mai ai ce face si singura solutie ar mai fi sati instalezi messenger 11 si dupa intalare si dupa ce te logezi iti apare o casuta cu 3 obtiuni import now, ignore existing archive si remind me later o sa dai clic pe cea cu import now in caz ca nu iti apare casuta dai tu clic dreapta pe un id de la tine din lista si clic pe conversation history si astepti sa iti apara

funda plsssssss

11 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iti recomand sa te uiti in arhiva...messeger>privacy options>archive>view archive si cauti id-ul ei pe-acolo.

| bogdan3vl a răspuns:

In caz ca nu te descurci lasi un id pe privat

| QAlessia a răspuns:

Address Book ---? Dai click dreapta pe ea si pe instant messaje

| QAlessia a răspuns:

Este usor,eu cred ca te referi la mesajele anterioare adica ce ati vorbit inainte pe messenger. Uite cum poti proceda:
Te duci la contacts.O sa apara acolo Conversation history[arhive, mai pe scurt.]Nu poti sa le copiezi, insa poti sa le salvezi.[la arhive scrie actions si dai save.]O sa-ti apara pe desktop.Deabia atunci poti sa le copiezi si sa le arati.
Bafta!

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Maai merge sa vezi conversatiile si daca o ai la ignorebig grin pe messenger, dai ctrl shift p, dai acolo la archive, si tastezi pe marginea din partea stanga primele litere din id`ul ei si cred ca te va duce direct la id`ul eithinking

| WyvernSky a răspuns:

Buna
Este usor,eu cred ca te referi la mesajele anterioare adica ce ati vorbit inainte pe messenger. Uite cum poti proceda:
Te duci la contacts.O sa apara acolo Conversation history[arhive, mai pe scurt.]Nu poti sa le copiezi, insa poti sa le salvezi.[la arhive scrie actions si dai save.]O sa-ti apara pe desktop.Deabia atunci poti sa le copiezi si sa le arati.
Bafta!

| MihaDiva a răspuns:

Va multumesc :* am reusit sa le salvez :X :*

| smaty a răspuns:

Cum ai mess-ul in fata, te duci la contacts- conversation history. dar daca nu ai messenger si certat nu a fost azi, nu prea ai cum sa o vezi...

| Inna65 a răspuns:

Daca ai setat sa iti ramana convorbirile pentru totdeauna poti sa le mai vezi, dar daca nu, nu mai ai cum sa le vezi. Si nu stiu daca o scoti de la ignor ce se poate intampla, din cate stiu eu nu poti sa le mai vezi dupa ce i-ai dat ign.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe mail,la tine,apoi introduci in casuta de cautare,id-ul ei, dai cautare si ar trebui sa vezi toate convorbirile, mesajele de pe mes.Succes.

| xkatax97 a răspuns:

Pai intri la arhiva si o gasesti pe ea si vezi mesajele sper sa te ajute thinking