| anda1313 a întrebat:

Daca am dat ignor pe mess, este undeva o optiune sa poti seta o arhiva la fel ca pentru mesaje primite online si offline? O arhiva unde sa se pastreaze mesajele trimise de persoana ignorata dar care nu au ajuns la tine? In caz ca te razgandesti si vrei sa vezi la un moment dat, daca ti a scris si ce ti a scris.Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ignora decat sa dai ignor laughing

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Mesajele trimise de cel ignorat nu se pot recupera.

| fluturas a răspuns:

Nu, din pacate nu este asa ceva pentru pers carora le-ai dat igg sad

dar la messenger sus in dreapta ->arhiva, poti seta mesajele si ceea ce vb cu pers din lista sa-ti ramana in arhiva kiss

| udarb a răspuns:

Da...acolo Preferences-> Arhiva, acolo setezi cum vrei