| rus a întrebat:

Cum se cucereste o fata?
plzzzzzzzzzzzzzzz
spuneti-mi

19 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cloroform sau bâtă de baseball. Astea-s eficiente şi cu efect imediat.
Pentru efect pe termen lung, se ia o sabie şi se decapitează părinţii fetei. Stă cu tine garantat! (cu condiţia să nu-i arăţi sabia)
Salut!

| Sin a răspuns:

Cu rabdare si respect.

| Elena1234456 a răspuns:

@WikedBoy, misto tare maneaua aia laughing mereu rad cand o ascult, e singura manea care are un rost.
Daca vrei sa o cuceresti fii sincer cu ea, totusi poarta-te natural.

| niknip a răspuns:

In primul rand acorda-i multa atentie, vorbeste frumos cu ea, gaseste subiecte de abordat(ex. ce ai mai facut in vacanta? in ce tara ti-ar place sa locuiesti etc.), comportate ca un cavaler acorda-i prioritate etc.Zambestei, fa-o sa se simta protejata si iubita.Mult succes!

| Crisstina a răspuns:

Cu talent big grin

| Psihologul a răspuns:

Trateaz-o frumos, ai grija de ea, comporta-te exemplar, arata-i ca tii si ca iti pasa de ea, arata-i ca esti diferit de ceilalti, fii tu insuti.
Nu injura, nu scuipa, nu bea nu fuma. Fii baiat cuminte happy

| Lavynyu a răspuns:

Incearca sa vb cu ea sa vezi ce o intereseaza invit'o la un suc

Lucruri de genu' happy

| alexx_8375 a răspuns:

Prin cat de mare si gros ai portofelulwinking

| alexx_8375 a răspuns:

Adica prin grosimea portofeluluiwinking

| Dyutza_9075 a răspuns:

Buna! O fata se cucereste prin felul tau de a fi, trebuie sa fii natural dar sa ai si o latura mai frumoasa si mai romantica, incearca sa vorbesti, sa filtrezi cu ea si nu in ultimul rand sa nu uiti sa fii tu, pentru ca o fata apreciaza mult naturaletea unui baiat. La-o sa se intragosteasca de tine asa cum esti, nu cauta alte personalitati pentru a o cuceri, crede-ma sunt fata si nu prea apreciez baieti care se dau ceva si sunt cu totul altceva, asa ca raspunsul este sa fii natural, numai asa o poti cuceri. Succes.

| Radio a răspuns:

Just find the clitoris, kid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai,,,, este diferit de la fata la fata... mie mi ar place pur si simplu sa mi see spuna...

| WickedBoy a răspuns:

Cand vreau sa agat o fata,
Ridic guleru` de-odata,
Si zic "Fa, in puii mei
Nu vezi ca miros a spray?!"

rolling on the floorAsta era la misto asa.

Secretu e sa o complimentezi sisa fii sincer cu eawinking

| szergiu a răspuns:

Pai este foarte simplu din punctul meu de vedere... happy totul consta in imaginatie (vrajeala) incearca sa o iei cu vorbe dulci cum ar fi "ce faci draga?" sau cum vrei tu daca nu stii cum sa incepi o vorbire pe mess sau asa. iti pot da eu un exemplu

TU: Ceaooohappy
EA: BUNA/CEAO/SAULT sau alt salut
Tu: ce faci draga ?
EA: Bine . nu stiu ce asc muzica sau ce rasp iti da
duapa un timp o intrebi
TU: Si .Altfel cum mai esti ?
EA: Bine . bolnava sau ce rasp iti da
o sa te intrebe si tu cum mai esti ai sa ii spui
TU: Pai.amarat dar o duc bine
EA: De ce amarat ?
Tu: Pai sunt amarat pentr ca nu are cine sa imi spuna "te iubesc" . tie are cine sa iti spuna "te iubi" ?
daca ea zice "da" atunci renunta la idee daca zice nu
EA: Nu
Tu: Ma lasi sa te iubesc eu pe tine ?
indiferent de ce raspuns iti da nu te descuraja continua cu citate de gen "stii.eu sunt cam timid si nu prea stiu cum sa iti spun ca te iubesc si stau uneori si vorbesc cu imaginea ta iar dupa un timp realizez ca nu esti langa mine si atunci ma intristez putin dar ma bucur pentr ca tu existi " sau " sincer. imi esti draga ori de cate ori esti in prezenta mea imi dai puterea sa te cuceresc si sa iti spun un sincer te iubesc si imi dai speranta ca exista o floare gingasa si fermecatoare" sau mai creeaza tu ceva de genu happy nu e ft greu sa faci lucruri de genu asta big grin sper ca te-am ajutat

| Charger a răspuns:

Ai incearca sa intri mai tot timpul in vorba cu ea, sa o ajuti, gen sa. i ridici cartile iti spun eu ca te va considera cel putin dragut... daca ii vei acorda atentie...cunosc cazuri hee heewinking

| rus explică:

Date dracu

| Rebela170 a răspuns:

Buna, sunt si eu fata si chiar vreau sa te ajut : as fi interesata daca un tip ar arunca privirea la mine intr-un mod super cool si as sta de vorba cu el apoi. as fi interesata daca miar vorbi mai cu obraznicie love strucksper sa te ajute. si la prima intalnire sa ma tina de manawinking

| Psychologist a răspuns:

Buna!
Fiecare fata e diferita si nu toate au aceleasi gusturi, eu cred ca trebuie sa fi tu insuti, sa fi natural in orice imprejurare, fara diferite tactici ca o fata va aprecia cu siguranta sinceritatea ta si felul tau de a fi fara a folosi diferite metode si a te da altcineva, cine te place te accepta asa cum esti, fetelor in general vor sa fie cu un baiat de treaba, comunicativ, glumet, sociabil si respectuos... mie una la un baiat imi place sa ma faca sa ma simt iubita si respectata, sa ma faca sa ma simt bine alaturi de el, sa ma protejeze, sa stie sa fie si glumet dar si serios atunci cand e cazul, oricum fiecare fata difera si daca intrebi 10 fete ce preferinta are in legatura cu baietii ai sa vezi ca toate vor da un raspuns diferit, depinde de fata care vrei sa o cuceresti, bafta la cucerit!

daca ai ceva nelamuriri, in legatura cu orice problema, da-mi mesaj pe privat si iti dau id-ul meu si vorbim.

Pa kiss