| DenisaNicoletaG a întrebat:

Cum se schimbă comportamentul tău când te îndrăgostești?

17 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

„Primul simptom al iubirii la un tânăr este timiditatea, la o tânără îndrăzneala. Este surprinzator, dar totusi nimic mai simplu. Cele doua sexe tind sa se apropie si sa preia calitatile celuilalt" - Victor Hugo

Comportamentul meu nu se schimba. happy

| CdeMetal a răspuns:

Nu se schimba.

| IngerasulMicut a răspuns:

Nu se schimba lol

| Sofer a răspuns:

In cazul meu nu se schimba.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te constipi

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Un lucru ciudat, dar sunt mai calma. laughing
Si mai romantica. big grin

| Amely21 a răspuns:

Visezi cu ochii deschiși happy
Sau îl vezi pe băiatul acela în orice și oricând, si dimineata când te trezești, la el ți-e gândul

| Superior a răspuns:

In cazul unora, se schimba intr-un fel care ii distruge.

| Nătărău a răspuns:

Eu după ce mă îndrăgostesc încep să mă uit la filme pentru adulți.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu stiu cum e pe dinaintru la fete,pot spune doar dupa ce am observat.
Fetele sunt mai nebunatice,active,pline de viata,zambarete tot timpul, nimic nu le scoate din buna dispozitie si cheful de viata, mai iubarete si bune cu toata lumea s-a.
Dupa ce trece si momentul fericirii, (si sa speram si implinirii) in dormitor,schimbarile devin mai vizibile si fetele devin mai indraznete,provocatoare,rebele si,da,perversewinking.

La baieti... :
Nu stiu la alti cum a ffost,dar eu cand imi amintesc de copilarie (adica adolescenta) cand,indragostit fiind,chiar si intr-o zi inorata si mohorata,totul parea roz,nu stiam de ce altii sutnt asa posomorati si nu vad viata in roz ca mine.

Romantic fiind imi vine sa o iau in brate, iubesc, pup si sarut non stop, s-o tin de mana si dupa talie s-a.
Mi se rupea sufletul s-o vad nefericita, daramite plangand si as face orice pentru ea (problema e ca de multe ori bunatatea si dragostea asta e exploatata).

Sunt genul de băiat căruia îi place să stea cât mai mult cu ea, să-i fac toate poftele şi s-o satisfac pe deplin, atât la propiu, cât si la figurat, ân toate modurile si ân toate privinţele posibile big grinwinking :*

| ALEXXXL19 a răspuns:

Pai eu sunt baiat din propia experienta este ca devi timid incerci sa nu ranesti prin felu tau persoana de care esti indragostit
vrei sa o vezi tot timpul dar in acelasi timp sa nu o vezi crezand ca o ranesti
difera de la persoana la persoana

| mgtow a răspuns (pentru Superior):

Vrei sa zici ca in momentul indragostirii isi pun ganduri in cap despre esecuri, infidelitate si ca va fi un calvar viata lor?

| mgtow a răspuns:

Devin nepasator ca sa evit progresul

| Superior a răspuns (pentru mgtow):

Ca dragostea iti limiteaza libertatea, in multe cazuri devii sclavul femeii. Ei,"dragostea" ii confera o polita de asigurare in baze financiare.

| mgtow a răspuns (pentru Superior):

Mai esti casatorit sau ai divortat?
Uite ce am gasit pentru tine https://kimberdoll.co.uk

| CleanHeart a răspuns:

Din fata rece devin mai lipicioasă, mă gândesc la el înainte de culcare și îmi imaginez cum îl iau în brate, glumesc mult( asta fac și cu prietenii pardon cu cei din familie că no sunt familie) și plutesc printre norii aia până mă trezesc la realitate laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu se schimba.