| anonim_4396 a întrebat:

Motanii isi schimba comportamentul dupa castrare?

13 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Da. Se mai cumintesc.

| AtateaConditii a răspuns:

Da.Devin mai blanzi nu mai cauta bataie.

| Crucified a răspuns:

Da

| victorr_3274 a răspuns:

Da, devin melancolici.

| anonim_4396 explică (pentru victorr_3274):

Ai motani thinking

| victorr_3274 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am un motan de 10 ani.

| anonim_4396 explică (pentru victorr_3274):

Al meu are cam 3 luni si are un obicei foarte dulce sa ma muste si sa zgarie oare o sa ii treaca dupa ce-l castrez :-s?

| victorr_3274 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte posibil. Al meu alerga toata ziua prin casa, zgaria peretii si se suia pe dulap inainte. Dupa castrare a devenit mail "molau". Muscatul si zgariatul e specific varstei, e copil si e jucaus. Ii va trece asta o data cu varsta, chiar si daca nu-l castrezi. Si al meu se mai joaca uneori, dar cand il apuca nebuniile laughing sau cand il alearga catelul prin casa.

| anonim_4396 explică (pentru victorr_3274):

Al meu imi pandeste mainile sau picioarele si sare ca nebunu pe ele si asta e ceva de speriat ca am ajuns in 4 zile sa am peste 60 de zgarieturi laughing. Al tau e castrat?

| victorr_3274 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, motanul meu e castrat saracul. Eu am fost impotriva ca sunt baiat si il inteleg laughing dar mama a decis ca era prea tanar si nelinistit laughing

| anonim_4396 explică (pentru victorr_3274):

Lasa, lasa ca mai bine sta acasa laughing.

| alexalex405 a răspuns:

Normaaallll tu cum te-ai simti fara COAIE? rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru alexalex405):

Cred ca o sa-mi povestesti tu in curand cum te-ai simti.batting eyelashes