| Amaliamalia a întrebat:

Ce ati schimba la comportamentul vostru?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As vrea sa nu mai sufar de curvofobieworried)

| Psihiatra a răspuns:

M`as face mai sociabila, mai smechera si poate mai matura...trebuie sa fiu mai serioasa.glumesc cu oamenii, dar ma eticheteaza de multe ori ca fiind ciudata sau chiar proasta, dar toate astea pentru ca nu ma inteleg sad

| Ana a răspuns:

Sa fiu mai calma, mai indrazneata

| InLove a răspuns:

... chiar trebuie sa schim acest lucrul, glumesc des, si '' sarat '', iar asta e ok, dar pe de cealala pare, ma enervez uneori prea repede, si tare, dar nu tot timpul, cred ca asta ar fi primul lucru pe care las schimba!

| RXN a răspuns:

As vrea sa fiu mai indiferenta, mai calma si sa invat sa trec peste trecut.

| andreeada a răspuns:

Ar trebui sa fac multe schimbari la mine insa niciodata nu am avut curajul de a recunoaste ca am nevoie de asta.As vrea sa fiu indiferenta lajihnirile unora, sa fiu mai calma si sa-mi tin gura atunci cand e cazul.

| ForbiddenLove a răspuns:

Sa fiu mai sociabila, mai sigura pe mine si mai indrazneata laughing

| IoanaSalvatore a răspuns:

Nimic >big grin

| Diana_6039 a răspuns:

Pai sa nu mai fiu buna, sa iert.Nu merita pe lumea asta! Cam atat. Funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e ceva neinregula la comportamentul meu, schimb asta.De ce as sta cu impresia ca fac ceva gresit si as putea schimba asta, si totusi, nu fac nimic? Trebuie sa existe echilibru si armonie.Eu am ajuns in stadiul asta.Imi e bine cu mine insami si nu am absolut nici o problema legata de parerile celor din jur.