| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

Cum te poti bate cu un nebun, cand il apuca crizele da va disperatu nu stiu cum sa explic dar isi pierde controlul?

4 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Nul baga in seama.

| alinutza0408 a răspuns:

Cu prostul neinvatat
muncesti putin si ai scapat
dar duci o munca colosala
cu prostul care are scoala

| Petrica1337 a răspuns:

Daca e nebun si da ca taranu, fereste-te de el pana oboseste. Apoi il ai la picioarele
P.S. cand zic a te feri, sa nu fugi laughing

| EuOvidiuOvii a răspuns:

Salut ferestete lasă nul baga în seama nu bine a te pui cu unu dus ca poate din joaca îi dai una și pățește ceva grav apoi cazi tu înțelegi și eu am avut pe unu la lăsat un prieten a sărit sa mă ajute ăla s-a enervat și a vrut săi dea cu scaunul în cap dai pace sfatul meu bafta