| Catalinutza05 a întrebat:

Eu dupa ora 21 ma apuca crizele... Ce sa fac sa ma calmez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cristiana1906 a răspuns:

Pai in primul rand, nu te gandi la ceea ce te enerveaza...[de ex parintii ].nu baga pe nimeni si nimic in seama, incearca sa gasesti ceva de lucru dar care sa-ti atraga atentia. Poate crizele sunt si din cauza oboselii. incearca sa te odihnesti si sa iuti pentru un moment de toate problemele happy

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Dezvolta crizele.Ele pot fi stomacale, pe sistem pshihic.

| Ionutz1998 a răspuns:

Ia si u un calmant...funda...plzzz