| finutz a întrebat:

Ce sa fac nu am nici o tigare laughing si ma apuca crizele
e si trz si nu am de unde sa cumpar ce sa fac crying

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Probabil este timpul sa te lasi de fumat?
Ca nu cred ca este chiar atit de tarziu tu ce zici te lasi?
Macar pana maine Dimineatalaughing))
Ce ma bucur pentru tine ca ai ambitie in tine si te lasi de fumat macar pana maine dimineata? Succes.Asa Ca pana maine Dimineata imagineaza ti ca Fumezi cele mai bune tigari...off saracutul de tine.

| iloveunicorns a răspuns:

Cand vrei tigari, bagă repede mancare. si tot asa. un vecin de-al meu asa a scăpat de fumat tongue

| foxx153 a răspuns:

Pai,de obicei cand raman fara, am mereu tutun ramas din chistocuri de prin casalaughingsi-mi fac eu tigarelaughingsaau.rog un prieten sa'mi dea, solutii sunt, cel putin pntr minethinking