anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cumse nasc copii?

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cu mare greutate...pf.

regis
| regis a răspuns:

Nu se nasc direct copii. Se naste intai originalul si apoi se fac copii. De obicei cu ajutorul unui copiator, dar nu-i regula.

lolita
| lolita a răspuns:

Ii aduce barza, asta mi-a zis mama.

| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wu0II7tmOes http://www.youtube.com/watch?v=WYY67nActsQ am repetat, pentru ca de la primul raspuns, unul dintre url -uri nu era corect! sorry

| ellene a răspuns:

Andrutza sper ca nu a ramas socat saracul copil din cauza ta. puteai sa zici si tu ca-i aduce barza laughing cred ca intrebarile de genul asta trebuiesc adresate parintilor, nu pe un site...

| Amelia87 a răspuns:

Da un search pe googlehee hee

| alma a răspuns:

Inainte de a se naste trebuie sa fie proectati asa ca intreaba cum intra in burta mamei si dupa aceea trecem mai departe cu lectia. Dar tu citi ani ai? si unde ai crescut pina acum?

| turtl3 a răspuns:

Ies din uterul mamei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit de diviziunea muncii? Ei bie, barbatul are treaba doar la inceput, mai departe se ocupa gagica de toate. Asa fiecare face ceva, sa nu se plinga celalalt ca munceste singur... si mie mi se pare echitabil big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai exista persoane care nu stiu?/? nu cred ...se stie de la 2 3 ani cind cei mari injura si zic... si tu intrebi acest lucru... dar apropo citi ani ai///? 18 19 20...

Întrebări similare