| fℓαviiαα a întrebat:

Cunosc o fata care este intr-o relatie cu fostul sot al mamei sale.Barbatul acela are un copil cu mama ei, intrebarea mea este, daca fata aceea va ramane insarcinata cu tatal fratelui ei, fratele ei va fi unchiul copilului ei?straight face nu inteleg nimic.laughing. sau vor fi frati vitregi? se poate amandoua?

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Sentimentul de competitie cu ma-sa...psihologic ( sau psihiatric?), un caz interesant.

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Va fi unchi...pe jumatate, deoarece cu fata este doar frate vitreg.Dar de unde aceasta situatie complicata, din filme?

| AmandytaErhan a răspuns:

Cred ca pe ei nimeni nu ii va intreba cine sunt unul pentru altul...dar mama fetei aia va avea shok asta e sigur

| MarinaElkhatib a răspuns:

Amandoua din pacate si unchi si fratii vitregi dar cred ca are ceva pe capusor are probleme gravelaughinglaughing

| Xlove64 a răspuns:

Ft ciudat
Eo nu inteleg nimic laughing

| deny a răspuns:

Doamne ce oameni nebuni!(parerea mea) si da este frate vitreg

| fℓαviiαα explică:

Nici eu :-s, de aia intreb.

| fℓαviiαα explică:

@gigiro
nu. este un caz real.happy fata are 21 de ani si barbatu, 47.

| HinoKahoko a răspuns:

O.O deci m-ai incurcat complet. s-o pui la intrebari de logica