| domnicutza a întrebat:

Daca actualul tau prieten cu care esti impreuna de 2 luni, iar acesta nu de mult timp s-a despartit de fosta prietena, cu care a fost impreuna timp de 3 ani, si spune ca tine la tine, iar prietenele tale iti spun ca el inca este cu fosta prietena si in acelasi timp si cu tine ce ai face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in primul rand as invata sa scriu coerent:p

8 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

L-as intreba: ori cu mandra ori cu draga?!

pupimik
| pupimik a răspuns:

i-as da shoshonii laughing)

assiris
| assiris a răspuns:

As renunta. Mai devreme sau mai tarziu, chiar si pentru o escapada de o noapte tot ar mai trece sa o vada.

| LuS[z] a răspuns:

Wow.trebuie sa mai citesc odata.deci esti cu un baiat de 2 luni care s-a dfespartit de curand de prietena.cu ea a fost 3 ani./el iti spune ca tine la tine desi a stat cu aceasta 3 ani. iar prietenele iti spun k joak dublu.niste puncte imi erau de marte foloslaughingchestia e ca nu cred ca prietenele tale te-ar minti.pe deasupra cu tine a stat decat 2 luni. o nimica toata in comparatie cu ea.asa ca s-ar putea sa mai aiba sentimente pentru ea dar sa tina si la tine.asa ca cel mai bine ar fi sa rupi relatia ca sa-i dai timp de gandire. el acum e confuz. fa tu primul pas.nu te teme.chiar daca o va alege pe ea.in fond iubirea inseaman sa-i doresti fericirea persoanei iubite. fa asta si isi va da seama cat de mult ti la el.succes.

| mariazet45 a răspuns:

S-a despartit de fosta prietena de curand dar nu mai de curaind de doua luni ca altfel as crede ca a inceput sa vorbeasca cu tine cand inca era cu ea, daca nu e asa insemna ca tot curand e daca a inceput sa fie cu tine imediat ce nu a mai fost cu ea sau s-a desprtit de ea din cauza ta, din orice puct de vedere cred ca esti prea aproape de relatia lui cu fosta prietena si fizic si ca timp, din acest motiv el nu se poate dezlipi de aceasra relatie. Daca vrei sa pui capat acestui joc incearca sa fii cat de des poti imreuna cu el si sa nu mai aiba timp s-o vada, sa nu discuti tot timpu despre ea si sa-l faci sa iti faca o declaratie de dragoste in fata prietenelor pentru a le inchide gura. APROPO eu n-as face nimic, tu sa faci ce iti doresti sa fie cu tine sau cu fost iubita /

carla
| carla a răspuns:

Eu cred ca as avea o discutie sincera cu el.

doiny
| doiny a răspuns:

daca alearga dupa 2 iepuri s-ar putea sa nu prinda niciunul. afla adevarul si actioneaza!

| maja a răspuns:

Ar trebui sa-ti crezi prietenele.pentru ca dupa 3 ani sentimentele nu se uita asa usor.tongue