| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Am fost impreuna cu el timp de 5 luni, apoi ne am despartit dintr`o prostie.Am fost despartiti tipm de 3 luni, dupa care ne am impacat, in acel tipm el s`a combinat cu alta. mi-a spus ca doar pe mine ma iubeste, ca pe respectiva n`a iubit`o si ca ar mai putea gasi si alta fata, numai ca el ma iubeste p mine, dar eu ii spun mereu ca nu-l cred.Toate prietenele mele spun ca el tine cu adevarat la mine, de curand m`am suparat p el pentru ca am auzit ceva care oriqm nu era adevarat.Atunci mi-a trimis 24 de mesaje in care imi spunea ca ma iubeste, ca nu vrea p nimeni in afara de mine, ca fara mine moare. L`am iertat si de aceasta data. Cel mai bun prieten al lui spune ca e prima data cand spune asa ceva unei fete.Credeti ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Eu cred ca da. Acea despartire a fost cauza faptului ca a fost cu alta fata. Daca v-ati despartit dintr-o prostie si ce gandesti acum e tot o prostie

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, din cate spui tu se pare ca te iubeste, cel putin ceva tot simte pentru tine, din moment ce a fost cu tine 5 luni, apoi dupa ce v-ati despartit, tot la tine s-a intors, am gandesc ca te iubeste, dar asta tu trebuie sa stii mai bine, in functie de modul cum te priveste, cum iti vorbeste, nu conteaza doar vorbele, ci si faptele, ai sa vezi pe parcurs cum sta treaba, care ii sunt sentimentele reale.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E foarte posibil! De ce nu?happy Eu zic sa ii dai o sansa si sa te reindragostesti de elhee hee

| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca da. Acea despartire a fost cauza faptului ca a fost cu alta fata. Daca v-ati despartit dintr-o prostie si ce gandesti acum e tot o prostie. Baiatul acesta tine la tine cred. Incearca sa vezi ce face in continuare. Crede-ma ca nu stiu un baiat care sa trimita atatea mesaje unei fete de care nu ii pasa. De obicei, daca un baiat nu te iubeste nu face astfel de lucruri. Crede-l ca s-a schimbat. Nu porni de la premise gresite.

| marsy a răspuns:

Poate te iubeste. Citi ani are?
nu cred ca e prea serios baiatul.
Din ce cauza v-ati certat. Cum decurgea relatia voastra.
Cred ca tu nu esti sigura ca el te iubeste. si de asta ne intrebi! sincer.analizeaza singurica situatia ta... si o sa afli daca te iubeste sau nu!
fii atenta cum te priveste. In primul rind daca este sincer cu tine in timp ce-ti vorbeste. ii place la tine multe lucruri. in special cum zimbest... cum ii vorbesti.
Comportamentul e la fel de important!
Succese.

| moonY a răspuns:

nu