| Kylexy a întrebat:

Daca ai fi pus sa alegi intre big grinragoste si bani! ce ati alege?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dragoste.
Am si fost pusa in situatie de genul si nu o data.

28 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dragostea trece prin stomac.
În concluzie, câte un pic din fiecare!
Pa, pa.

| Alisa a răspuns:

Am ales deja dragostea.
Numai bine!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Dragoste, daca se presupune ca ne iubim, ar trebui sa tragem amandoi in aceeasi directie, asa ca banii o sa-i facem impreuna.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu as fi pusa sa aleg... e tehnic imposibil. Totusi, pe Marte, as alege monedele martiale, in defavoarea unui astronaut ratacit, cu sentimente nobile. Credeti ca aia au malluri mai mari decat AFI?

| Kylexy explică:

Noktambul ai probleme era o simpla intrebare.

| forever4you a răspuns:

Bani sunt sincerabig grin adica da dragostea este un sentiment foarte placut dar m-a facut sa sufar destul...

| Simona a răspuns:

Dragoste
Dragostea o pot pierde, dar banii ii fac oricandhee hee

| noktambul a răspuns:

Kylexy, draga, tu ai probleme! Asta dupa intrebarile de cacao pe care tot le postezi pe TPU! Mergi si te culca!

| Dumnezău a răspuns:

Dragostea pentru ca daca nu iubesti/esti iubit esti ca un fel de fantoma. E foarte frumos cand descoperi ca nu (mai) esti materialist si iti dai seama ca dragostea e unul din lucrurile pentru care se merita sa lupti si chiar sa mori.Deci dragostea pe toata linia straight face

| Seniorithabebi a răspuns:

Dragoste cai mai buna decat toate :X:X:X:X

degeaba ai bani daca nu iubesti :X:X

poti sa ai cati bani vrei dar daca nu iubesti si nu esti iubit degeaba sad

funda? blushing

| SoSad a răspuns:

Dragostelove struck

| SoSad a răspuns:

Dragostelove struck

| Lorelei_8102 a răspuns:

Bani))

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Banii iti aduc alaturi numai persoane materialiste si astfel nu poti gasi nicaeri dragostea adevarata.Isa inexistenta banilor aduce probleme in dragoste...
Aleg dragostea love struck

| Anddrea a răspuns:

Dragoste pe bani laughing

| RockStar a răspuns:

Dragoste sigh

| Eu_7853 a răspuns:

Dragoste...pentru banilaughing

| OvidiuDanzka a răspuns:

Bani!
Daca intrebarea era de genul, Jamatatea ta sau banii, ma mai gandeam la raspuns dar asa singur BANI as alege pentru ca dragostea suge!

| Isabellaღ a răspuns:

Clar Dragoste :X

| Alexandruuu3 a răspuns:

Ambele.Acuma depinde ce fel de om esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste:X chiar daca uneori trebuie sa treci peste multe si suferi. dragostea mereu este pe primul lochappy

| dane95 a răspuns:

Nu stiu greau de ales laughing

| Claudia_4421 a răspuns:

Dupa parearea mea, DRAGOSTE:*:X,
degeaba ai bani, daca nu esti fericit!
Cum se zice:,, Bani nu aduc fericirea.``
Si in plus cei care nu au suferit in dragoste, nu stiu ce e cu adevarat IUBIREA.
Iar cand saruti pe cineva pe care iubesti cu adevarat => UITI DE GRIJI< UITI DE ORICE LUCRU RAU < pur si simplu plutesti, esti intr-o stare de ameteala (una placuta)! :X

| lila_7629 a răspuns:

Dragoste... uh?>?

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Banibig grin

| ChickMagnet a răspuns:

Dragoste

| DeEuTzZzA a răspuns:

Dragoste.