| Pupici a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intr-e niste baieti dupa fizicul lor pe care l-ati alege?
(scieti doar numele lui)
-blond, ochii verzi, are 1, 50 inaltime, se imbraca cat de cat dragut, il cheama Dan (Danutz)
-saten blondiu, ochii verzi-albastrui, tot 1.50 inaltimea, e roker ca si ceilalti nu cred ca trebuie sa detaliez imbracamintea lor, Andrei
-blond, ochii caprui, are 1, 53 inaltime, Ion(Ionutz)
-saten, parul cret, ochii caprui, are 1, 60 inaltimea, Sarbu{Alex Octavian Sarbu}
Doar scieti un nume!
Dau cu cea mai mare placere vot +funda

Răspuns Câştigător
| KostyCool a răspuns:

Danutz

18 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca re parul cret ii perfect laughing Sarbu

| MenInShadow a răspuns:

Eu l-as alege pe Danutz, imi cam pare de treaba dupa ce ai scris tu acolo happy dar faza e ca, tu ii alegi dupa fizic, si acum nu te supara dar esti superficialaaaaaaaaaa... Pai tu ii alegi dupa fizic, dar daca sa zicem ca va casatoriti? si el vine beat acasa si te bate de te rupe de-ti doresti sa mori? Mai bine i-ai cunoaste tu mai bine, si lasa fizicu, ca nu ala conteaza. Conteaza ca baiatul sa fie de treaba, sa incerce sa-ti faca pe plac si sa te protejeze... crede-ma ca sunt baiat, si stiu ce le place multor fete. Asta le place. Dar alea superficiale, cu fite, aleg doar paia super musculosi, si sa aiba bani taticaaa! si ce batuta isi iau alea, plus ca poate "perecea lor pe viata" e si impotenta, si acum ciuciu gagik, sa te inveti minte ca ai fost superficiala. Scuze dar asta e adevaruil, bine eu nu ma mir acum, fetele din ziua de azi, majoritatea niste strikate. Am 14 ani, si as fi vrut sa am 90 sa mor mai repede sa scapi din iadul asta numit lume.

| EuAndreea a răspuns:

Alege-l pe cel cu care te intelegi cel mai bine, iardaca te intelegi cu toti la fel, gandeste-te cum ar reactiona fiecare la anumite situatii si alege-l pe cel mai bun(depinde foarte mult de caracterul lor)

| cryssa a răspuns:

Rockerul sexy smug

| RoxXxiIi a răspuns:

Ionutzhappy.Funda?

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

1.Alex- pentru ca nu imi plac baietii scunzi
2. Danutz si Andrei- mi se par draguti dupa cum i`ai descris
3.Ionutz- nu mi se pare ca ar arata bine blond cu ochi caprui si nu prea ai povestit mult despre el

| MindExplode a răspuns:

Alex Octavian Sarbu nu imi plac deloc baietii blonzihappy

| YourMother a răspuns:

Andrei .

| alysa_7968 a răspuns:

Ionutz...imi aminteste de cineva care are aceiasi descriere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbu in orice caz,:X imi placea mie de unul care arata asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@XxXAnImAtOrXxX Nu mai zi ca iti doresti sa mori, deoarece viata trebuie traita si cu bune si cu rele chiar daca ti se pare ca noi traim intr-un timp in care mai toata lumea s-a tampitwinking

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Andrei,cu toate ca e cam scund o-o

| 112garcea a răspuns:

Ionut.

| MissCupcake_7313 a răspuns:

Sarbu sau Andrei, dar sunt cam scunzi saracii de ei sunt chinezoi? crying.OK stiu ca sunt in clasa a cincea da nah inceram sa fac si eu gluma prosta...

| michaelina a răspuns:

Sarbu. macar are 1.60 eu am 1.75 rolling on the floor

| NipponGaDaisuki a răspuns:

Danutz

| Deutttzzaaaa a răspuns:

Andrei

| adya_7774 a răspuns:

-blond.ochi albastri, are 1, 62 inaltime, se imbraca frumos, il cheama denis(dennisutz)