| anonim_4396 a întrebat:

Daca doriti happy Deci vorbesc cu ea pe mess... si as vrea cateva idei sa ajung din nou la ea deci am fost cu ea si acum vreau iar. Dar nu stiu cum si unde sa ajung e ceva oprit, ceva idei de convorbire?happy

1 răspuns:
| Smile94 a răspuns:

Buna. incerca sa vezi daca are vreo relatie iar daca nu incearca sa flirtezi cu ea (dar ai grija sa nu fii dezamagit ca in timpul in care ati fost despartiti ea sa se fi indragostit de altcineva )Bafta