| marialungu a întrebat:

Cum sa incep convorbirea cu un baiat pe mess, sa ajungem la o convorbire mai serioasa, nu vreau sa fiu prea intepata..vai ce faci? ceva mai calm, idei?

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Poti sa incepi cu : Eu bine, Tu? fara ca el sa te intrebe ceva! incearca sa ai tu[eu!

| vivigreen a răspuns (pentru Picasso):

Cum sa fie intepata? adica m-ar interesa sa explici te rog putin mai mult ce ai vrut sa zici

| Picasso a răspuns (pentru vivigreen):

Sa stii ce vrei de la el, ophhh, adica sa ii intaratzi sa nu stiu, vb mai incolo sau citeshte pe la mine pe la raspunsurile mele, ce sfaturi de cacao am dat laughing sau am sa iti las un mesaj

| William a răspuns (pentru Picasso):

Daca ii zice asa poate sa primeasca un raspun de genul: Ce ai ma nu ti-e bine?

| Picasso a răspuns (pentru William):

Aha inseamna ca ori sunt eu retard ori e ala, ideea ce ca daca sunt pe aceeasi lungime de unde si cu simtul umorului pe aceeasi frecventa e ok! eu zic k o sa mearga! e naspa intrebare buna ce faci, suna aiurea, laughing msi bine xc salut **** ba...sau ce vrei tu, provoacal :smug cerei sa te joci cu el pe mess PooL. pe porunci cv. nu stoiu orice numai sa il pui in dificultate smug tongue

| Nionex a răspuns:

Incepi sa vb normal cu el nu cu variante buna cf cum iti merge normal vb ..bafta loredana