| anonim_4396 a întrebat:

Daca doriti happy Deci vorbesc cu ea pe mess... si as vrea cateva idei sa ajung din nou la ea deci am fost cu ea si acum vreau iar. Dar nu stiu cum si unde sa ajung e ceva oprit, ceva idei de convorbire?

3 răspunsuri:
| Ctrl a răspuns:

Tu:Buna! Ce mai faci azi?happy
ea:
tu:Wow, si eu ma plictisescyawnCe urat este afara.
ea:
tubig grinaca era frumos, ieseam si noi la un suc?happyasa ca de 1 decembriehee hee
ea:
tutongueoate va fi frumos duminicahappy
ea:
tubig grinaca e frumos, mergem la un suc?
ea:
tu:Ar fii frumos.
ea:
tu:Sau poate vizionam un filmthinking Ce idei de film ai?
ea:
tu:Si mie imi plac cele spuse de tine.
sii.tot asa. aper ca ti-am dat o ideebig grin succes!

| Michidutsa a răspuns:

O intrebi cum sta cu dragostea, daca si-ar dori un prieten, sau ii spui ca vrei ca 'mosul' sa ti-o aduca pe ea si vezi ce zice.
Bafta:*!

| deewtzycka a răspuns:

Ai putea sa ii spui in fata ca vrei sa fii din nou cu ea si poate o sa vrea si ea

in aceeasi situatie sunt si eu...doar ca eu's fatabig grin