| anastasia2222 a întrebat:

Hei TPU vreau niste raspunsuri deci cred ca un baiat ma place...Am vorbit cu el pe facebook.
Adevarul e ca si mie imi place de el dar nu sunt sigura ca si el ma place. Adica a inceput sa Im vorbeasca. Dar nu mia zis ca ma place sau de genu.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Tpeuuuu99 a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine, fa ce simti, daca il placi spune-iwinking

| marianmihaiuc a răspuns:

Nici nu o sa iti Zica laughing, doar lasa totul sa vina de la sine, vorbeste cu el din ce in ce mai mult, relatiile frumoase apar din greseala :d

| florinflorinel18 a răspuns:

Sfatul meu e că dacă tot vorbiți pe facebook ar fi cazul să vorbiți de subiecte mai asemănătoare cu ce vrei tu să auzi de la el...și să încercați să vă și întâlnițu...aaa...și încearcă să îl faci să înțeleagă că îl placi dar fără să îi zici direct...mai pe ocolite, să își dea el seama asta dacă ești sigură că te place sau dacă dă semne...mult noroc, nu fii timidă, nu ai nimic de pierdut!

| MadalinaCM a răspuns:

Continua sa vorbesti cu el si in cazul in care da semne ca e interesat de tine, poti incepe sa ii "sugerezi" ca iti place.

Sfatul meu: incearca sa te intalnesti cu el in realitate pentru ca pe facebook toti sunt printi si printese
good luck!winking