| ioana727 a întrebat:

Buna TPU vreau raspunsuri concrete si rapide! Imi place de 3 ani de un baiat pe nume adrian am 12 ani si el la fel vineri m-am intrebat cu un zambet larg daca imi place de el.Eu i-am raspuns un da mare fara fiori de oarece intelesesem daca il ajut cu ceva. acum nu stiu ce sa cred si el ma place? De la prietenii mei care mai iau legatura cu el zic ca ma place.va rog ajutati-maFUNDAA MAREE

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Intreaba-l!
Cum el te-a intrebat daca il placi, acelasi lucru il poti face si tu. Ii poti da un mesaj ''stii? eu ti-am raspuns la intrebare, acum doresc si eu sa aflu daca ma placi!''
E cel mai simplu asa!
Succes!

| ioana727 explică (pentru NoSmile):

Da dar daca zice nu...app mai vreau raspunsuri si la 13.30-14.00 dau fundita celui care merita

| NoSmile a răspuns (pentru ioana727):

Daca zice nu trebuie sa accepti lucrul asta si sa mergi mai departe.
Sunt atatea baieti, iar cel care ti-e destinat, e undeva acolo, te asteapta.
Esti inca micuta, o sa vezi pe viitor cati baieti o sa intalnesti!

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Daca il placi de ce nu -Dar o sa ai o Relatie foarte tare la varsta asta laughing...

| Crucified a răspuns:

Da.

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Este din CNMV Ploiesti?

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

E din CNMV Ploiesti clasa 6e acum?

| ioana727 explică:

Da dar daca zice nu...sti e cam rusinos

| ioana727 explică:

Stiu.de aia nici nu o sa fiu cu el