| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti place de o fata, si vrei sa o saruti dar si ia vrea si noi ne temem de colegi ca ar putea sa rada de noi. Ce fac?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa rada de ce? Numai daca iei vreun croseu de stanga vor radelaughing
In rest, n-au de cetongue

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu va sarutati in vazul lumii! Faceti-o mai discret, sa nu vada colegii!

| anna01 a răspuns:

Sa-i dati pe colegi afara din clasa sau mai bine sa iesiti voi.

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna, nu asculta prostiile ce le spun unii sa nu uiti ca tu saruti gura ei, nu gura lumii oh go on!

| alexutzu00791 a răspuns:

O ei pa ia si va duceti in bae si acolo faceti nebuni, cu ia

| babyy_8783 a răspuns:

1.merge`ti undeva unde sa fiti numai voi 2, invit`o afara sau mergi afara unde sta ea daca iti zice ca nu vrea sa iasa in oras poate n`o lasa parinti, si acolo fi tandru cu ea si sarut`o
2.Sarut`o in fata tuturor, daca tine`ti unu la altu n`ar trebui sa va pase de barfele din jur

| babyy_8783 a răspuns:

Invit`o afara sau mergi afara... aici voiam sa spun invit`o in oras sau mergi afara scuzeblushing

| Gosh. a răspuns:

Intalniti-va in secret, vorbiti pe messenger.nu stiu.

| Xonia a răspuns:

Lasa colegiihappy

| Xonia a răspuns:

Sarutohappy

| DeeDee28 a răspuns:

Pai...conteaza ce spun ceilalti daca o placi cu adevarat? sarut-o happy

| zzzuperman a răspuns:

Mi-as baga ceva in ei de colegi.de ce sa va fie frica de colegi doamnee ce ii asa anormal sa ai o prietena/prieten care ii coleg/colega de clasa.banuiesc ca esti maxim clasa a 7-a.pe bune asta ii una din cele mai mari greseli pe care le poti face in viata si anume sa te lasi condus de alti. da sigur poate ca o sa incerce sa va supere la inceput dar daca nu ii bagati in seama or sa se plictiseasca si ei.deci sfatul meu faceti ce vreti.auzi la el mi frica de colegihee hee pe bune care ii cel mai rau lucru care se poate intampla or sa va tachineze putin timp iar la final o sa ramana cu buza umflata. iar voi doi cu o poveste de "dragoste" credthinking cine stie thinking sarut-o nu lasa timpu sa treaca si sa ramai cu regretewinking

| anonima16 a răspuns:

Sarut. o lumea e rea si vorbeste nu merita sa o bagati in seamawinking.

| iuliaoprea a răspuns:

Intalniti=va in secret.

| iuliaoprea a răspuns:

Ai grija sa nu-ti miroasa gura!

| C3dRyK a răspuns:

Sarut-o ce mai stai!