| vvvvvvvvvvvvvvvjjjjjjjjjjjjj a întrebat:

Cind vrei sa saruti o persoana (baiat) si el nu va vrea ce va face?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Un baiat mai,,stilat,,se v-a retrage usor,fara sa te faca sa te simti prost.E mai bine sa nu-l saruti prea brusc,ci sa-ti apropii fata usor de a lui, apoi buzele. Daca faci gestul cat mai usor, privindu-l in ochi, ii vei ghici reactia, si vei continua sau nu.

| Fridăm a răspuns:

Dacă stă prost la capitolul temperament, poate te alegi cu o palmă. Dacă e glumeţ, poate o ia ca pe o farsă/glumă. Depinde de la băiat la băiat.