| Lili_9060 a întrebat:

Daca merge internetul greu, ce trebuie sa fac ca sa mearga repede? Dau fundita?

9 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Depinde de la ce companie ai internetul. Te poti duce la firma respectiva si sa vorbesti cu ei. Sau poti schimba firma. Eu cred ca el merge incet deoarece ai depasit traficul de viteza [l-ai folosit mai mult decat trebuie]. Sau... si mie mi se mai intampla sa mearga inceeeet, inceeeet, iar peste cateva zile sa mearga "cu viteza luminii" laughing. Sfatul meu: urmeaza pasii de sus sau mai asteapta cateva zile happy pana vine factura si o platesti
succes

| DonAnonymius a răspuns:

Maresti abonamentul ori incearca sa ai memoria cat mai libera, pe langa bara de cautare de la browser sa nu ai multe "toolbare" instalate, sa nu ai virusi si sa ai rabdare daca se incarca greu.

| BisUltras a răspuns:

Sa te abonezi la alta firma de servicii pentru internet. dar poti sa maresti abonamentul in viteza. Sper ca te-am ajutat

| geo_1909 a răspuns:

Reinstaleaza windousu poate e de la retea si poate de la pc sau de la windaus daca instalezi windausu merge mai repede
succes! fundita!

| genius200 a răspuns:

Ai putea avea un virus sau conectiunea proasta. Ai putea incerca sa-l devirusezi sau ai putea sa folosesti Opera sau Mozilia FireFox (daca ai)
Funditabig grin

| vlad423 a răspuns:

Cred ca apple fruit are dreptate!big grin asa mi se intampla si mie cand depasesc traficul

| LionDen a răspuns:

SCHIMBA isp'ul sau mareste viteza...cu un contract mai mare...
nu calculati faza cu 1mbps ca nu merge cu atat e 1mbps x 0. 12=120 kbps oferta e prezentata in bitzi si pc'ul transforma automat in bytes si nah...de asta iti merge greu ia si tu unu de 30 de mbps ca atunci nu mai ai treaba

| 100%Diana a răspuns:

Depinde, poate nu ai flash player, sau e de vina reteaua, ori ce mozilla sau internet explorer ai.

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Ai putea sa te abonezi altundevahappy
sau poate iti merge greu din cauza virusilorwinking