| crysstyna a întrebat:

Imi merge foarte greu internetul si nu stiu de ce. A inceput sa mearga greu de cand am umblat prin control panel(habar nu am ce faceam).
Spuneti-mi si mie va rog ce sa fac ca sa mearga din nou mai repede!
Va multumesc!

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Fie ai un virus...fie nu ai mai instalat sistemul de operare de mult timp. Iti recomand sa-ti pui avira internet security si sa-ti scanezi tot pcul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce...si mie tot asa mi sa intamplat.imi merge netul greu.de la un timp.nu stiu ce sa fac.ma ajuta cineva>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce...si mie tot asa mi sa intamplat.imi merge netul greu.de la un timp.nu stiu ce sa fac.ma ajuta cineva>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca calculatorul este plin cu virus si memoria lui e plina.