| Slavitesti a întrebat:

Dacă până la 20 de ani n-am avut nicio iubită,nici primul sărut, înseamnă că sunt prost?
La facultate îmi e frică să mă întrebe colegii despre relații pentru că poate o să mă considere un ciudat! M-a întrebat o colegă dacă am iubită sau dacă am avut până acum și i-am zis că nu! Acuma mă simt ca un gunoi pe lângă ea!

41 răspunsuri:
| Anonim9027 a răspuns:

Nu, esti slavit.

| aumih16 a răspuns:

Nu e asta! nu ai gasit inca persoana iubita! ai rabdare! totusi!

| mgtow a răspuns (pentru Slavitesti):

Nai nimic. Lumea e rea si cine e bun nu are incredere in nimeni si ala te respinge - de aia au ajuns asa ele fie nu au incredere de nu te baga in seama sau cauta de aia cu defecte personale adica agresivi.

| Celcestietot a răspuns:

Lasa frate, esti special si ar trebui sa te bucuri de asta! Iti dai seama ca cei cu un coeficient de inteligenta redus te vor judeca, nu?

| Slavitesti explică (pentru minrest):

Pai are iubit! Ce sa placa la mine,ca ala al ei are masina, are apartament, e frumos, vorbaret, deci are cu cine face familie!

| Slavitesti explică (pentru minrest):

Daca nu m-am potrivit cu nimeni pana acum inseamna ca am o problema! Altii de ce s-au potrivit pana acum?

| minrest a răspuns (pentru Slavitesti):

Chiar si daca nu te vrea ca iubit, daca i-ai starnit interesul un pic si te simpatizeaza, primul lucru care se intreaba este daca esti liber.

| minrest a răspuns (pentru Slavitesti):

Nu conteaza, s-au potrivit sau li s-a parut; au intrat in relatii pentru ca e unu din lucrurile pe care omul le face, dar nu are importanta pe care o dai tu, acum ca ai dezvoltat deja un complex.

| RAY a răspuns:

Puteai sa spui ca DA, sinceritatea in viata nu este buna,sa stii asta,ca esti virgin nu este nimic negativ in asta,alegeti mai bine asa zis prieteni daca rad de tine nu sunt prieteni tai clar,aia crede astfel inseamna ca e cretina, nu urma turma fii diferit, nu vezi copii care devin parinti ca urmeaza turma, tu urmeazati visele, invata ca tu vei deveni ceva in viata, daca vezi de scoala

| Slavitesti explică (pentru minrest):

Nu are cum! Mă știe din clasa a 9-a că am fost colegi, știe ce panaramă de om sunt! Eram subiectul de râs al clasei!

| minrest a răspuns (pentru Slavitesti):

Nu are relevanta; radeau si ei de ce li se parea, nu inseamna ca esti panarama. In afara de un complex de inferirioritate, nu ai nici o problema.