| anonim_4396 a întrebat:

Daca prietena este timida si nu prea face contact vizual cand stati unul langa altul inseamna ca nu vrea sa va sarutati? (mentionez ca e prima ei relatie deci nu s-a mai sarutat pana acum)

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fii atent ce faci: Iei și-o săruți și punct. Dacă vrea și e timidă, iese excelent și-ați făcut un mare pas înainte.
Dacă iese prost, măcar e clar că nu era interesată de tine, deci las-o-n pace.
Încetează să-ți mai pierzi timpul cu oameni care nu știu ce vor.

Salam alekum.

4 răspunsuri:
| anonymousxD a răspuns:

Dacă este prima ei relaţie atunci este de înţeles. Şi nu înseamnă neapărat că nu vrea să se sărute, doar că este ea o fire mai ruşinoasă. happy

| babe100 a răspuns:

Nu inseamna ca nu vrea sa se sarute, inseamna ca e putin mai rusinoasa.

| luliluli a răspuns:

Inseamna ca e timida si atat...

| Angelicas a răspuns:

Cred ca si din intrebarea ta poti sa-ti dai seama ca nu e vorba decat de timiditatehee hee mai ales ca nu s-a mai sarutat pana acumtongue
Totusi ai grija persoanele timide se supara repede chiar daca ascund asta deci ar trebui luata incetul cu incetul si nicidecum fortata sa sarutewinking