| ContAnoNiMMM a întrebat:

Daca sunt baieti introvertiti pe aici care au avut relatii serioase pana acum, as vrea sa stiu si eu cum ati reusit sa o cunoasteti si sa pastrati legatura?

3 răspunsuri:
| MasuDinamo29 a răspuns:

N-am reusit ie imposibil.

| mgtow a răspuns:

Am avut cateva relatii inainte sa fac 18 au tinut cat au tinut, dupa am nimerit 1 dupa 18 ani care a durat cateva saptamani dar era o tampenie, doar sex si pupat noaptea in pat restul tot asa sex cat tine maciuca, si tot sex va urma pana ma duc in imparatia domnului, sa ma ierte Dumnezeu ca sexuiesc dar csf nai csf intelege el

| ContAnoNiMMM explică (pentru mgtow):

Lol happy