| RAY a întrebat:

Voi va cunoașteți nașii de botez? Mai păstrați legătura cu ei? V-au ajutat in copilărie?

14 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Doar pe doua din familii.
Stiu ca am avut mai multi da nu stiu cine sunt.
Una din familii e verisoara mamei (ce am auzit ca nu mai e bine psihic) cu sotul ei.Si niste vecini prieteni ai parintilor mei (de cand au plecat de aici nu i-am mai vazut).De restul nu stiu si nici nu m-au ajutat (nici cei pe care ii cunosc nici ceilalti)

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns:

Da
Nu, manca-i-ar purici
Nu, pentru ca sunt niste **** calici

| RAY explică (pentru SilentRain):

Niste ce anume?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Bul@ngii

| RAY explică (pentru SilentRain):

Cam asa e la ortodoxi din pacate anisia

| Justme1997 a răspuns:

I-am vazut de cateva ori cand eram mica, nu-mi amintesc cum ii cheama sau cum arata. Nu au ajutat cu nimic

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ii cunosc dar i-am renegat laughing. Sunt niste oameni inculti care nu m-au ajutat in viata lor cu ceva. Stiu numai sa faca glume proaste si sa aiba pretentii. Pentru mine sunt ca si morti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii cunosc, sunt rude cu mine. Mai axact ese sora mamei mele si sotul ei. (Nu stiu de ce au ales asa) cand eram mica, m-au tinut la ei mult timp cat parintii mei au stat plecati pe afara la munca. Acum mai merg pe acolo si ii mai ajut eu cu ce pot, dar foarte rar ajung pe la ei pentru ca sunt din Bucuresti. Ei sunt in varsta nu au cu ce sa ma ajute. Sunt oamenii de treaba. Nu stiu daca mi-as dori alti nasi sau cu ce influeneaza ei, drumul meu in viata.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Da ii cunosc. Pastram legatura si ne ajutam reciproc chiar si acum.

| RAY explică (pentru BogdantheDreamer):

Ma bucur de asta

| mihaicelsfant a răspuns:

Da i cunosc
nu mai pastrez legatura cu iei
nu prea m-au ajutat
tu?

| RAY explică (pentru mihaicelsfant):

Fiind botezat in 2 religii e complicat de spus

| lilianaadelina a răspuns:

Niste ssserpi