| Punct_Sabrina_1995 a întrebat:

Daca te-ai despartit de iubitul tau si inca il mai iubesti, ce faci? Daca se poarta cu tine ciudat, inca te mai iubeste?

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Depinde prin ce te referi ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna ciudat? daca il iubesti de ce te-ai despartit? daca te-a parasit el inseamna ca nu te mai iubeste si nu merita sa plangi dupa el. E plina lumea de barbati. Zambeste si iesi cu cat mai multi, nu se stie niciodata cand gasesti un suflet predestinat tie.

| Punct_Sabrina_1995 explică (pentru anonim_4396):

Nu! Atunci era altfel. Ciudat inseamna ca n ma lasa sa plec afara din clasa si chestii din astea! Atunci nu il mai iubeam dar acum amdoi suntem atrasi unul de altul. Eu si el suntem timizi!

| Almássy a răspuns:

Pai du-te la el si intreaba-l ce ganduri are, ce vrea sa faca in continuare si de ce se poarta asa... spune-i ca tu inca il mai iubesti dar daca se comporta asa vei renunta la el...

| Elsiane a răspuns:

Hm, depinde: la ce te referi prin 'ciudat'? Cum a mai spus și @kenu, dacă îl iubeai, te-ai despărțit de el? Cum ai spus tu, înseamnă că vrea să fie sigur că nu faci 'prostii' pe afară, dar explică-i și tu că nu îți place comportamentul lui...
Ce aș face? În primul rând i-aș spune că încă îl mai iubesc, dacă mă va înțelege bine, dacă nu... mai sunt mulți băieți pe care îi pot iubi.