| AGIRL77777 a întrebat:

Dacă un bărbat in fosta căsnicie a avut o relație paralela timp de câțiva ani, credeți ca va face același lucru și in următoarea căsnicie? Ca va fi tot infidel.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este foarte posibil.

| ania a răspuns:

Da.

| Freya1 a răspuns:

Ști cum e, un om chiar dacă a înșelat nu înseamnă că merită să fie singur toată viata.Nu zice nimeni ca are vreo scuza pentru ceia ce a făcut, dar cineva oricum tot îl va lua mai devreme sau mai târziu pentru anumite calități pe care le are.
Acum depinde și de el ce va alege sa facă, sa mai însele sau sa fie cuminte.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu strig în gura mare da pentru ca omul nu este proiectat sa fie monogam

| ReddY25 a răspuns:

Mai mult ca sigur

| mi25 a răspuns:

Depinde cauza pentru care a inselat. Daca a fost o casatorie de coniventa doar sau atractia fata de sotie era spre zero, iar in a doua casatorie si-a gasit ce-si doreste, nu se va mai intampla. Daca este un afemeiat, da se va mai intampla.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

" Lupul își schimbă părul, dar năravul ba", puține cazuri în care oamenii aia chiar se schimba, posibil sa repete tot prostiile trecutului, nu suport persoanele care " înșeală " îți dai seama ce nivel de maturitate a avut în momentul în care nu a putut sa discute cu tipa respectiva sa încheie relația și a ales sa înșele, ca ii convenea sa aibă mai multe.

| Continchiscontsters a răspuns:

Un om care înșelă o data o va face mereu și nu cu unul cu o grămadă. Nimeni absolut nimeni nu-i obligă sa înșele absolut nimeni nu-i ia în patul lor cu forța ei de buna voie o fac.

| Daz01 a răspuns:

Nu este obligatoriu să facă asta dar sigur va fi mai predispus la a o face.