| Mihai_Andreea_Corina_1994 a întrebat:

Daca un coleg care nu da telefonul la nimeni ma lasa sa il ciordesc si sa stau pe el inseamna ca ma place?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca spui ca nu da telefonul la nimeni si tu il furi, inseamna ca esti obrzanica si nerusinata si baiatului ii este mila sa te spuna parintilor.
Ciorditul ala nu-i frumos si nu face cinste unei fete!

| Lioana a răspuns:

Spui ca nu-l da la nimeni dar nici tie nu ti-l da daca spui ca-l ciordesti, ci il iei singura si poate el nu vrea sa se certe cu tine. Ca sa afli daca beneficiezi de un tratament diferit fata de ceilalti incearca ca altadata sa i-l ceri ca sa vezi daca tie ti-l da.

| Mayar a răspuns:

Awww. Probabil ca te place, asa cum e la fel de probabil ca nici el nu stie ce vrea de fapt. Dar tu fii atenta si prietenoasa;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa ajungi la scoala de corectie ca sa scape de tine, dar neaah nu e asta. Sigur te place. :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te lasa sa i-l ciordesti, inseamna ca te pregateste pentru viitor.Ca te si lasa sa stai pe el, e rasplata muncii tale.
Esti speranta lui pentru un viitor mai bun.

| gd001 a răspuns:

Intr-o oarecare masura, e posibil. Daca e si foarte interesat de ceea ce povestesti si asteapta cu nerabdare sa ii spui ce ai facut in urma cu o zi. E posibil.

| Fencher_Jerry_1982 a răspuns:

Ce inseamna sa il "ciordesti"? el stie?