| Darianna a întrebat:

Dati-mi va rog frumos idei de cadouri pentru iubit cu ocazia zilei de nastere. merci anticipat

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Un ceas daca e genul de baiat care poarta, daca nu un parfum ar fi foarte frumos, iar daca i-ai da si simbolic o poza cu voi in rama ar fi ideal big grin

| KMaddieK a răspuns:

Un parfum, o bratara, un ceas, un lantisor, daca e genul "sentimental" poti face ceva chiar tu, sa iei un jurnal si sa scrii in el fie jurnalul relatiei, fie impresii de la inceput, poti face o scrisoare de dragoste sau poati cumpara ceva personaliza de pe http://cadouri-personalizate.com/

| unknøwn a răspuns:

O frunză.

| ClauditaSmile a răspuns:

Ceas

| SarcasmBoy a răspuns:

Un tricou pe care sa scrie : ***, Sex and Rock'n Roll happy

| SarcasmBoy a răspuns (pentru SarcasmBoy):

F.u.c.k vad ca e cenzurat sau un tricou cu oricare alt mesaj dar funny.

| Darianna explică:

Multumesc frumos de raspunsuri, dar asa gen de cadouri deja i-am daruit, as dori ceva mai original happy