| dmicutzaa a întrebat:

As vrea citeva idei pentru imi felicita prietena cu ocazia zilei de nastere

1 răspuns:
| Anonymus9 a răspuns:

Uite ce i-am scris eu prietenei mele de ziua ei. poate te ajuta :
,, E 99 iunie, ai facut 99 ani si jur ca nu stiu cu ce sa incep. In primul si primul rand, vreau sa stii ca iti voi fii alaturi oricand, la orice ora, in orice zi, sunt langa tine. Imi pare rau ca acum nu mai pot face misto de tine ca esti mica, oficial, suntem de aceiasi varsta eh, tot micuta ramai. Avem un catraliooooon de amintiri impreuna, iti multumesc din tot sufletul ca tu mi-ai fost alaturi timp de 99 ani, la bine si la greu, si ca m-ai suportat. Inainte sa ne "smecherim" si sa ne luam iphone 4 alb, iti faceai vreo 30 de poze pe telefonul meu, zilnic laughing Doamne, ne certam atat, dar atat de des, si stiu ca sunt aeriana majoritatea timpului, si ma certi, si incerci sa-mi bagi mintile in cap, dar nu pot spune ca tu esti mai putin fraiera, deci seman pe tine, ne certam una pe alta de fiecare data cand facem o prostie laughing Esti ametita, fraiera (asta e deja un alint), prostuta, incapatanata si o frumoasa mica!
Cantam Tchu Tcha Tcha in Roma, si iti imprumutam maieurile mele, facem misto de altii pe strada, suntem cam perverse amandoua, bine, mai mult eu, mi-ai mai spus, faci bot in majoritatea pozelor si iti comentez de fiecare data laughing, "labuta bleaga" si "vitiche", si. esti sora mea mai mica, si te iubi dubi mult de tot!
Ti-as mai scrie un milion de chestii, dar e tarziu, si stii bine ca spun prostii la orele tarzii laughing)
Iti doresc un calduros LA MULTI ANI, multa, multa sanatate, ca e cea mai importanta, sa fii iubita de cine trebuie, multa fericire, si succes in viata! Te iubesc, fraierici!