| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Este adevarat ca daca faci sex nu te mai dezvolti?
As vrea si eu sa imi incep relatia sexuala dar nu vreau sa nu ma mai dezvolt avand in vedere ca sunt cam tanar (15 ani )

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Iti dai seama, ca daca era adevarat, nu mai vedeai femei mature pe strada, ci numai copile de 12-13 ani.
Probabil te-au mintit parintii, ca sa iti vezi de treaba, hehehe.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 15 ani ești încă un copil în dezvoltare.
Pentru ce te grăbești să devii femeie?
Mai stai până la majorat, viața sexuală are și bune și rele și sunt sigură că nu le știi!
Pa, pa.

| DraGfirE a răspuns:

Ai informatii aici si nu e adevarat http://www.csid.ro/......stire-3194 707/

| 6111992 a răspuns:

Buna stai linistit nu este nimic adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh, e doar o poveste... Dar nu crezi că ar mai trebui să aştepţi o vreme?

| ShNySnYGer a răspuns:

Nui adevarat. Exista speculati ca la fete daca incei fei avea posteriorul mare dar nu-i adevarat.Am cateva cunostinte care au inceput viata sexuala de la 14-16 ani si n-au patit nimica.

| adisuper a răspuns:

Nu este adevarat.

| RichRoll a răspuns:

Is baiatlaughing

| petru0996 a răspuns:

Nui adevarat...da totus la 15 ani deja..eu am 17 si inca nu am inceput

| mady46 a răspuns:

Nu este adrevarat, te dezvolti la fel ca ceilanti copii