| IJustLoveHorses a întrebat:

Dau funda+vot+bani online! Eu duminica plec intr-o tabara la Sibiu, dar parca nu as vrea sa merg.Parintii au cheltuit 20 de milioane pentru tabara asta si nu as vrea sa ii dezamagesc in ultimul moment... voiam sa va spun ca eu, mereu cand plec undeva / pleaca parintii sau bunicii undeva, eu plang, plang de dor. Avand in vedere ca tabara are 6 zile si eu nu voi avea semnal pentru a vorbi la telefon, cum fac sa nu imi fie dor de ai mei si sa nu plang? Cum am zis, FUNDA + VOT + BANI ONLINE happy

11 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

De unde stii ca nu vei avea semnal pentru un GSM?
s-apoi daca tot te lauzi ca ai bani de aruncat ai putea sa iti iei un telefon cu acces satelit(abonament gratuit si platesti doar convorbirile)

http://www.tempestcom.com/services/satphonerental.aspx

| IJustLoveHorses explică (pentru NGheorghe):

Nu ma laud, genius.Mai du-te in **** matii

| NGheorghe a răspuns (pentru IJustLoveHorses):

Ti-a zis cineva ca esti dus cu pluta?

| NeymarJr11 a răspuns:

Amice/ Draga, te duci in tabara la aer curat / verde, iei aer proaspat te scapi de Bucuresti sau din ce oras esti tu, te duci la liniste, gandeste-te, la ce te asteapta, ia-ti prietenu/a, cu tine, dormiti cu cortu e foarte frumos, daca as avea norocu tau as dormi cu cortu nu intro camera, de hotel, acuma ce preferi tu lux sau nelux big grin.

PS : Profita, de vacanta e frumos la munte, oriunde mergi, gandeste-te ce sa faci nu la ziua de maine, ca esti tanar/a.

Distreaza-te!

| s3byk91 a răspuns:

Nu ne intereseaza funda, vot sau bani online, noi suntem aici sa ajutam pe oricine daca putem ajuta. Ai putea sa iei o poza sau ceva cu ei sau sa stai foarte mult in preajma prietenilor si sa razi, sa glumesti ssau una-alta. Ai putea sa incerci sa te atasezi in tabara de cineva, fata sau baiat ...si sa poti vorbi orice, cauta sa ai o prietena care sa te asculte si sa te inteleaga. Crede-ma vei scapa de acest dor, nu vei mai plange, cand iti vine sa plangi mergi si vprbeste cu ea si zi-i ce ne-ai spus si noua. o sa te ajute sa treci peste toate astea. crede-ma. Sper ca te-am ajutat. Bafta si distractie placuta :*

| SarcasmBoy a răspuns:

Sa inteleg ca prin Sibiu nu au semnal la telefon, tu citesti ce scrii?

| Kyou a răspuns:

Eu zic totusi sa mergi. N-ai de unde sa stii, s-ar putea sa-ti placa. Profita de situatie!

p.s. Cum i-ai facut sa dea 20 de milioane pe tabara?

| Pufosibila a răspuns:

Pur si simplu nu te mai gandi la parintii tai, gandeste-te la alt cv... timpul trece repere... cele 6 zile vor trece repedeeee credemaa

| krytzu a răspuns:

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul mobil!
In plus castigi bani sau credit pe telefon pentru fiecare sms primit de la vivaSMS. Vrei mai mult? Recomanzi vivaSMS prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de la ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect.
Link de inscriere: http://www.vivasms.ro/h/98cfc24714

DOVEZI CA PLATIILE SE FAC:
http://pato.ro/bani/vivasms-nu-e-teapa-chiar-plateste.html
http://grupafaceri.blogspot.ro/......plata.html

| yooo1234 a răspuns:

Daca poti ia-ti o poza cu parinti si bunicii tai ca sa iti amintesti de ei si sa nu-ti fie dor si roaga-te la Dumnezeu sa te ajute sa treci cu bine peste acest hop.happy

| xCascavaalProblemex3 a răspuns:

Eu cred ca ar fi trebuit sa le spui ca nu ai vrea sa mergi de cand ai auzit cat costa si ca vei sta 6 zile fara ei daca toti ai atat de multi bani mai plateste inca 20 de milioane daca vrei si sa mearga si eu cu tine ai fi putut sa zici dinainte ca sa nu dea bani degeaba